Kody dla nowych typerów od Betclic

prezent

Rejestrując się u jakiegoś bukmachera, szczególnie mocno interesują nas kody promocyjne. Jeżeli chodzi o zyskujący w ostatnim czasie coraz większą ilość klientów Betclic, to ma on naprawdę atrakcyjny bonus na start. Co istotne, oprócz klasycznego bonusu powitalnego, mamy możliwość skorzystania również z zakładu bez ryzyka. Jest to obecnie rzadko spotykane połączenie wśród polskich bukmacherów – nawet tych, którzy mają najwięcej klientów. Warto zaznaczyć, że ten bukmacher jest mocno chwalony za swoją aplikację mobilną. Betclic umożliwia swoim użytkownikom zawieranie zakładów w bardzo łatwy i przejrzysty sposób zarówno poprzez stronę jak i wspomnianą już aplikację mobilną.

Standardowa oferta powitalna dla nowych klientów bukmachera Betclic obejmuje cashback do 550 zł. Oznacza to, że nasz kupon w pewnym sensie zostaje zabezpieczony do wspomnianej kwoty. Nowy gracz zakładający konto, może zaryzykować nieco bardziej niż pierwotnie to planował i postawić swój pierwszy kupon nawet za 625 zł. W przypadku niepowodzenia, cała postawiona stawka zostanie nam zwrócona na konto bonusowe. Kwota 550 zł wyznacza górną granicę bonusu betclic jaki możemy otrzymać, oczywiście po odjęciu kwoty podatku (dlatego maksymalnie postawić bezpiecznie możemy 625 zł). Naturalnie rzecz biorąc, możemy postawić mniejszą stawkę, która mimo wszystko będzie objęta ubezpieczeniem przez bukmachera. Jeżeli ostatecznie okazałoby się, że nasz pierwszy kupon zostanie rozliczony jako przegrany to po otrzymaniu środków bonusowych musimy tą kwotą obrócić. Bukmacher wymaga ośmiokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.00. Przykładowo, jeżeli otrzymamy cashback w wysokości 100 zł, to musimy zagrać łącznie (z środków bonusowych) za 800 zł. Oczywiście jest to możliwe, jeżeli któryś z kuponów okaże się wygrany. Po spełnieniu warunków obrotu, środki zostaną przeniesione na konto depozytowe i nasza wygrana może być wypłacona.

Nietypowym rozwiązaniem przyjętym przez bukmachera Betclic, jest możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka. Aby być uprawnionym do skorzystania z tej promocji, musimy koniecznie założyć konto z kodem promocyjnym: TYPERVIP. Jeżeli spełnimy ten warunek, to pierwszy nasz kupon zawieramy całkowicie bez ryzyka. Mianowicie chodzi o to, że w przypadku niepowodzenia cała postawiona stawka zostanie nam zwrócona na konto depozytowe – a więc będziemy mogli ją wypłacić lub przeznaczyć do dalszej gry. Oczywiście promocja ma swoje górne ograniczenie i wynosi ono 50 zł. Oczywiście jeżeli nasz kupon będzie wygrany to cały zarobek trafia do nas. Warto zaznaczyć, że jest to promocja bardzo rzadko spotykana u polskich bukmacherów. Z drugiej strony, jest ona szczególnie uwielbiana przez graczy, ponieważ mają oni możliwość postawienia kuponu, praktycznie bez ryzykowania swoich własnych środków – jedyne ryzyko jakie ponosimy to kwota podatku. Wszelkie wpłaty i wypłaty na Betclic odbywają się w sposób ekspresowy. Zatem, jeżeli będzie gonić nas czas z postawieniem kuponu, to grając na Betclic na pewno nie będziemy mieli czego się obawiać. Ponadto, bukmacher umożliwia swoim użytkownikom możliwość skorzystania z niemal każdej możliwej metody płatności.

Betlic z czasem coraz bardziej zysykuje na popularności. Jak już zostało wspomniane, jest to bukmacher który pochwalić może się naprawdę dobrą aplikacją mobilną. W dodatku, jak widać promocja powitalna dla nowych graczy, również jest całkiem dobra. Minusem może być jedynie wysoki obrót wymagany przy cashback’u, jednakże z drugiej strony możemy skorzytać z bardzo korzystnego zakładu bez ryzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *