Siłownia i trener personalny w Łodzi

siłownia łódź

Jesteśmy już bez żadnych ograniczeń czasowych jeśli chodzi o nasz powrót do aktywności i rozwój fizyczny. Siłownie na nowo zostały otwarte więc warto zaopatrzyć się w karnet do klubu i rozpocząć odpowiednie zajęcia. 

Siłownia Łódź

Wybór zwykle pada na lokalne możliwości zorganizowania treningów. Dlatego siłownia łódź górna będzie idealnym miejscem dla mieszkańców tego miasta jak i jego okolic. Pełny dostęp do siłowni zagwarantować może nam również trener personalny łódź. Indywidualne zajęcia są odpowiedzią dla tych, którzy chcieliby w pełni wykorzystać czas podczas zajęć na siłowni. Profesjonalny zespół trenerów oprócz ustalenia planu treningowego, doradzi również w jaki sposób dobrać odpowiednio dietę, jak się odżywiać, aby móc liczyć na najlepsze efekty z ćwiczeń. Nad bezpieczeństwem podczas zajęć, czuwają wykwalifikowani fizjoterapeuci. 

siłownia łódź

Plan treningowy 

Odpowiedni plan treningowy powinien zostać ustalony wraz z trenerem personalnym. Korzystając z wiedzy i doświadczenia takiej osoby będziemy w stanie dobrać taką formę i ilość treningów, która zostanie „uszyta dla nas na miarę”. Aby oferta spełniała wszystkie nasze wymagania, konieczne będzie podanie naszych wyobrażeń o celu, który chcielibyśmy osiągnąć. Czy jest nim wsparcie innych treningów (np. piłkarskich) i celem siłowni stanie się budowanie odpowiednich partii mięśni, kondycji, koordynacji oddechowo-ruchowej, czy chcielibyśmy zrzucić kilka kilogramów po zimie, czy powrócić do formy po porodzie, czy najzwyczajniej w świecie, czuć się nieco sprawniej i poprawić swój stan zdrowia poprzez to co najważniejsze i najlepsze dla naszego organizmu, czyli ruch.

Ważne będą zarówno nasze oczekiwania, jak i możliwości. Stopniowy, systematyczny rozwój doprowadzić nas może do celu. Dlatego oprócz tego co chcemy, na początku będziemy musieli dostosować się do tego co możemy, bez ryzyka kontuzji, zakwasów, powikłań zdrowotnych. Odpowiednia rozgrzewka, tak często pomijana podczas samotnych ćwiczeń, jest jednym z kluczowych elementów wszystkich treningów. A czujne i doświadczone oko trenera pozwoli wychwycić nasz błędy postawy, oddechu, przyzwyczajenia. Bezpieczne treningi, zgodne z dostosowanym dla nas planem są podstawą sukcesu. A dodatkowo odpowiednio wyposażone miejsce, siłownia, w której możemy ćwiczyć daje ogromną satysfakcję z osiąganych rezultatów. 

Koszt treningów i zajęć kształtuje się w zależności od ustalonej formy płatności. W cenie karnetu otrzymujesz dostęp do wszystkich klubów w sieci. Obejmuje on nielimitowaną ilość wejść i jest ważny przez 4 tygodnie. Honorujemy karty zewnętrzne: Multisport Plus, Classic, Senior, Multiactive karty Firprofit, Medicover Sport. Siłownia otwarta jest całą dobę.

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz