Jones odpowiedział na wyzwanie Błachowicza, czy odbierze mu pas?

błachowicz vs jones ufc

Po niesamowitej walce Błachowicza z Dominickiem Reyesem, nasz rodak został mistrzem wagi półciężkiej federacji UFC. Widać, że ma ogromne ambicję, ponieważ zaraz po walce wyzwał na pojedynek Jona Jonesa.

Jak zapewne wiecie, Jones zwakował pas aby przejść do wyższej kategorii wagowej w UFC.

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Jonesa. Jon nie zamierza stoczyć pojedynku z Janem Błachowiczem … Na swoim Instargramie Jones napisał „W życie nie chodzi o wygodę, ale o stawanie sobie wyzwań. Przepraszam Jan”

Wszystko wskazuje na to, że były mistrz wagi półciężkiej nie zamierza już wracać na stare śmieci, chce próbować swoich sił w kategorii ciężkiej.

Najprawdopodobniej „Cieszyński książę” o pierwszą obronę tytułu, będzie walczył z którymś ze zwycięzców walki Thiago Santos vs Glover Teixeira, która odbędzie się już 7 Listopada 2020.

Jones nie kryje sympatii do Błachowicza, na Instagramie napisał „Im więcej o tym myślę, to cieszę się, że pas trafił do tak skromnego gościa jak Jan. Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu”.

Jones przechodząc do wagi ciężkiej, ustawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko, na jego celowniku jest sam Stipe Miocić…

Kto wie, być może Błachowicz, w przyszłości również przejdzie do wagi ciężkiej i stoczy swój wymarzony pojedynek z Jonesem o pas ? 🙂 To by było coś …

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz