Fitbit, Garmin, Kalenji – jaką opaskę sportową wybrać?

opaska sportowa decathlon

Wybór opaski sportowej może być dla nas szczególnie trudny, zwłaszcza kiedy na rynku znaleźć możemy dziesiątki różnych modeli. Aby nieco bardziej naświetlić sytuację, przyjrzyjmy się, co mają nam do zaoferowania trzy topowe marki – Fitbit, Garmin i Kalenji.

Pierwsza opaska? Postaw na Kalenji!

Marka ta jest nam w stanie zaoferować bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Za niespełna 250 złotych otrzymujemy wysokiej klasy opaskę sportową wyposażoną w szereg przydatnych funkcji, które znacząco poprawią jakość naszego treningu. Jeżeli podczas ćwiczeń szybko się męczysz, co równie szybko zniechęca cię do regularnych ćwiczeń – smartband od Kalenji rozwiąże twój problem! Dzięki funkcji mierzenia tętna będzie na bieżąco wyliczać i dobierać rodzaj i tempo zadań do twoich indywidualnych możliwości. 

Masz problem z zasypianiem? A może rano zamiast czuć się wyspany i wypoczęty przytłacza cię jeszcze większe zmęczenie? Z opaską Kalenji będziemy mogli prześledzić przebieg i długość poszczególnych faz naszego snu. Na podstawie tych danych z pewnością uda się wypracować odpowiednie rozwiązanie, które znacząco podwyższy jakość naszego wypoczynku. 

Garmin stworzony dla juniorów 

Jeżeli kolejne próby zachęcenia twojego dziecka do sportu znowu zakończyły się fiaskiem, może najwyższy czas wspomóc się odpowiednim sprzętem. W tym trudnym zadaniu przełomem może okazać się opaska sportowa Garmin zaprojektowana i stworzona tak, aby przypaść do gustu najmłodszym. Tego trudnego dzieła udało się dokonać między innymi poprzez ciekawy design. Nasza pociecha będzie mogła wybrać opaskę z motywem postaci ze swojej ulubionej kreskówki. Do zestawu załączona będzie także gra na smartfon. Nasz maluch będzie mógł przechodzić do kolejnych etapów, gdy wykona określone w niej sportowe wyzwania. Jakby tego było mało, może również stworzyć pojedynek z rówieśnikami, rywalizując na liczbę kroków. 

Opaski sportowe Garmin oferują również jedno z najbardziej rewolucyjnych rozwiązań zarówno jeżeli chodzi o smartbandy dla dorosłych, jak i dla juniorów. Mowa o baterii i jej naprawdę długiej żywotności. Nie tydzień, nie miesiąc, a ponad… rok! Tyle według producenta będzie mogła ona funkcjonować bez ładowania. Nie musimy już zaprzątać sobie głowy podłączaniem jej czy pilnowaniem, aby nasze dziecko to zrobiło. Od tej pory będziemy mogli skupić się tylko i wyłącznie na treningu. 

Wymagającym posłuży Fitbit

Opaski sportowe marki Fitbit łączą w sobie funkcjonalność zaawansowanych smartwatchy ze smukłą i wygodną konstrukcją smartbanda. To, co otrzymujemy w najnowszych modelach, sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających osób. Od tej pory nie będziemy musieli brać już ze sobą smartfona, ponieważ opaska ta z sukcesem przejmie jego funkcje. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi GPS będziemy mogli prześledzić wszystkie trasy, które przebyliśmy danego dnia, wraz z liczbą kroków i spalonymi kaloriami. Ponadto codziennie zostaniemy obdarzeni porcją motywacji do wykonania treningu dostosowanego do naszych możliwości. Jakby tego było mało, będziemy mieli za jej pośrednictwem dostęp do portali streamingowych, dzięki czemu muzyka będzie mogła umilić nam trening i jeszcze bardziej zagrzać nas do działania. Nie sposób też nie wspomnieć o wygodnej i praktyczniej możliwości płacenia naszą opaską w sklepach. W wybranych modelach producent zastosował moduł umożliwiający wczytanie danych z naszej karty i dokonywanie płatności zbliżeniowych w sklepach.

Jedna odpowiedź w temacie “Fitbit, Garmin, Kalenji – jaką opaskę sportową wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *