Jak szybko schudnąć czyli dieta cud

 

Jak szybko schudnąć razem z pakernia24

jak szybko schudnąć

Jak szybko schudnąć? Dieta cud na odchudzanie ? Jak pozbyć się zbędnych kilogramów? Te 3 pytania nurtują każdą osobę która jest niezadowolona ze swojej sylwetki, mająca nadwagę bądź zbliżająca się do jakiegoś ważnego wydarzenia w jej życiu np. ślub, wakacje nad morzem bądź randka z wymarzonym partnerem.

W tym artykule postaram się przybliżyć wam jak można to zrobić dobrze, szybko i skutecznie. Więc proces chudnięcia jest to proces złożony z wielu czynników, najważniejszymi z nich to dieta oraz trening.

Aby szybko schudnąć trzeba się odpowiednio zmotywować i przygotować psychicznie do walki z ”grubasem” oraz ”leniem” musimy wyznaczyć sobie cele które krok po kroku będziemy osiągać przy czym motywacja będzie cały czas rosnąć ponieważ efekty będą widoczne już po pierwszym tygodniu jeżeli weźmiemy się ostro do pracy.

Jak szybko schudnąć – trening

Jak trenować aby szybko schudnąć? Dzięki treningowi spalamy kalorie, przy odpowiednim tętnie podczas treningu spalamy tkankę tłuszczową z naszego organizmu która daje najgorszy efekt wizualny naszego ciała. Do najbardziej popularnych oraz efektywnych treningów dla osób które marzą o szybkim zrzuceniu kilogramów jest trening aerobowy.

 

W skrócie ”Ćwiczenia aerobowe (tlenowe) jeżeli chcesz zrzucić kilka kilogramów to coś dla Ciebie 🙂 aeroby to taki rodzaj aktywności, która przyspiesza oddech i bicie serca dzieki czemu do mięśni i narządów ciała dociera więcej utlenionej krwi. Serce i płuca osoby wykonującej taką aktywność współpracują przy dostarczaniu tlenu do organizmu. Ćwiczenia aerobowe zmuszając płuca i serce do cięższej pracy, wzmacniają je i poprawiają ich kondycję. Wysiłek aerobikowy to między innymi – spacerowanie, praca w ogródku, sprzątanie na podwórku, chodzenie po górach, jeżdżenie na rowerze, pływanie, jogging, tenis pojedynczy, koszykówka, jazda na biegówkach. Typowy okres ćwiczeń trwa od 20 do 60 minut. W momencie, kiedy zaczynasz ćwiczyć twój metabolizm gwałtownie wzrasta o ok. 20 krotnie względem stanu spoczynku. Jest to bardzo korzystna zmiana, jeśli powtarzana jest w sposób regularny.

Kolejne wspaniałe alternatywy treningu który pomoże Ci szybko schudnąć to:

 Najłatwiejszą metodą jest mierzenie tętna podczas ćwiczeń. Do tego potrzebujemy pulsometru bądź po prostu palca i zegarka 🙂 za których pomocą zmierzymy ilość uderzeń na minutę.

Tętno umiarkowane, to tętno w którym trenujemy cardio, powinno utrzymywać się na poziomie 60 – 70 % tętna maksymalnego. Tętno maksymalne możemy obliczyć ze wzoru (220 – nasz wiek) np. tętno maksymalne 20 latka będzie 220-20 = 200 uderzeń/min. Czyli tętno idealne do spalania tłuszczu dla 20 latka to [(220-20) x 70 %] = 140 uderzeń na min.

Aby szybko schudnąć nie musicie wyczynowo trenować na siłowni czy też katować się jakimiś treningami z youtuba, wystarczy aby nie leżeć w ciągu dnia lecz spędzać go aktywnie, jeździć na rowerze, biegać, grać w piłę, basen. A zapewniam Cię że twój organizm uzyska bardziej sportową sylwetkę a kilogramy polecą w dół.

Jak szybko schudnąć – dieta

Drugim najważniejszym czynnikiem podczas odchudzania jest dieta która stanowi nawet 70 % sukcesu. Nie bez powodu mówi się że jesteśmy tym czym jemy… Prawda jest taka że zajadając się snickersami, chipsami oraz fast-foodami w mc-u bez nadzwyczajnego uwarunkowania genetycznego tj. braku tendencji do tycia które się zdarzają może w 5 % na świecie będziemy otyli i ociężali. Zdrowa zbilansowana dieta to, to czego potrzebujesz, przy odpowiednim treningu wcale nie musisz się głodować, wręcz przeciwnie najlepiej jeść 5 małych posiłków dziennie aby dostarczyć organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Nie dojadaj, pij dużo wody aby oszukać żołądek który z czasem skurczy się i nie będziesz potrzebować góry jedzenia aby zaspokoić swój głód.

Jeżeli jednak chciałbyś – chciałabyś stosować jakąś specjalistyczną dietę bądź szukasz więcej informacji o diecie zapraszamy w naszą strefę diety:

Na zakończenie napiszę że aby osiągnąć sukces trzeba być konsekwentnym oraz zdeterminowanym, tak więc jeżeli chcesz bardzo schudnąć to po prostu działaj, rusz się z kanapy, jedz zdrowo, trenuj i pokaż światu w jakiej jesteś świetnej formie, twoja pewność Siebie wzrośnie do MAXIMUM !

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *