Owca WK wycisnął naturalnie 200 kg na klatkę po 10 latach treningu

owca wk rekord na klatkę 200 kilogramów
źródło: instagram.com/owcawk/

Michał Owczarzak znany jako Owca z ekipy WK jest na językach całego fit YouTube-a, tydzień temu po 10 latach treningów udało mu się osiągnąć jeden ze swoich głównych celów na siłowni – wycisnął na klatkę 200 kilogramów, obalając kolejny mit jako kulturysta naturalny.

Oczywiście w branży, aż huczy od plotek, znalazło się wiele osób, które kwestionują naturalność Owcy, jednak jest to sprawa samego Michała. Osobiście uważam, że Owca ciężko pracuje na swój sukces i po 10 latach jego wyniki siłowe, przy jego predyspozycji do tego sportu są jak najbardziej do osiągnięcia naturalnie.

„200 kg na ławie naturalnie😍Chyba najważniejszy rekord, 10 lat temu nie wierzyłem 😤🐗🦾. Wrażliwych przepraszam za język – niestety to jest sport, każdemu natchnienie przychodzi inaczej.” – tak skomentował swój wyczyn Owca WK

Jeżeli ktoś nie chcę słuchać wulgaryzmów – oglądać bez głosu!

Sam owca przyznaje, że w dniu rekordu ważył 110 kilogramów na czczo, przy wyciskaniu na klatkę, każdy dodatkowy kilogram na wadze, przekłada się mocno na wynik na ławie. Więcej informacji o Owcy WK znajdziesz pod tym linkiem – https://www.pakernia24.pl/owca-wk-michal-owczarzak-warszawski-koks/

Seria wyciskanie 160 kilogramów x 8!

W Marcu tego roku, Owca przebił również mityczną barierę 300 kilogramów w martwym ciągu, prawdziwy dzik!

Martwy ciąg Owca WK 300 kilogramów

Co sądzicie o wyczynie Owcy, myślę że Michał jest wielką motywacją dla wielu młodych osób, którzy zmagają się z żelastwem na siłowni. Szczerze gratuluje znakomitych wyników Owcy, ciśnij dalej, rób swoje i JTCNW!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 3.7/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz