Ogromny Hadi Choopan tydzień przed Olympią co z wizą!?

źródło: instagram.com/hadi_choopan/

33-letni Hadi Choopan, prezentuje swoją wyśmienitą formę na tydzień przed Mr Olympia 2020! Trzeba przyznać, że progres jest piorunujący, jego udo wygląda jakby miało eksplodować, całe jago ciało jest docięte do granic możliwości.

Najważniejsza impreza w roku tuż, tuż, a Irański kulturysta jak w zeszłym roku boryka się z problemami związanymi z wizą… Hadi z obecną formą, jest bez wątpienia jednym z poważniejszych kandydatów do tytułu najlepszego kulturysty Świata!

W zeszłym roku podczas Mr Olympia 2019, Choopan okazał się czarnym koniem zawodów, zajął trzecie miejsce, inkasując 100 000$, ponadto zgarnął nagrodę publiczności Mr Olympia People’s Champ!

Ulubieniec publiczności z 2019 roku, boryka się z problemami z wizą, status jego amerykańskiej wizy jest wciąż niejasny, a do zawodów pozostał niecały tydzień! Hadi wygląda jakby się tym nie martwił i prezentuje niesamowitą aktualizację swojej formy, która bez wątpienia robi ogromne wrażenie!

Hadi Choopan cały czas walczy o uzyskanie wizy i możliwość startu na Mr Olympia w 2020 roku, udał się nawet do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, status jego wizy nadal znajduje się w zawieszeniu, cały czas czeka na zezwolenie…

Z pewnością, każdy fan kulturystyki, chciałby zobaczyć Irańczyka na scenie. Z jego aktualną forma, może ostro namieszać w stawce, jeżeli Phil Heath nie poprawił swojej formy po kontuzji, jest to całkiem prawdopodobne…

Hadi dodał swoje zdjęcie z wizą w ręku, jednak okazało się, że jest to zeszłoroczna fotografia, miejmy nadzieję, że i w tym roku, Hadi doda zdjęcie z samolotu z uśmiechem od ucha do ucha z wizą w ręku!

Widać, że Hadi jest dobrej myśli i nie podda się bez walki, oto jeden z jego wpisów na Instagramie:

„Wraz z nowym dniem pojawia się nowa siła i nowe myśli. 
Siła i wzrost przychodzą tylko dzięki ciągłemu wysiłkowi i walce. 
Nigdy nie wiesz, jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie jest Twoim jedynym wyborem. 
Spokojny umysł zapewnia wewnętrzną siłę i pewność siebie, więc jest to bardzo ważne dla dobrego zdrowia„

Hadi 17 godzin temu, dodał wpis z podpisem – ” Czekając na Cud”

Jak oceniacie aktualną formę Irańczyka, czy ma szanse pozamiatać na scenie podczas Mr Olympia 2020? Oczywiście o ile wcześniej dostanie wizę…

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *