Dieta OXY rewelacyjna dieta hyper białkowa

Dieta OXY – właściwości

dieta oxy

Hyper Dieta Białkowa – dieta OXY, to nowa dieta proteinowa, która w 3 tygodnie ma pomóc nam zrzucić zbędne kilogramy i zapobiec efektowi jojo. Jej twórcy mówią o tym, że jej skuteczność jest porównywalna do diety Dukana, przy czym jest zdecydowanie bezpieczniejsza.

Niestety składniki tej diety nie są bezpłatne, więc możemy tu państwu podać jedynie pewne zasady. W Polsce sprzedawała się jak świeże bułeczki – już w pierwszych tygodniach była na 3 miejscu najlepiej sprzedawanych diet..

Dieta OXY trwa 3 tygodnie – 1 tydzień (białko zwierzęce), w 2 tygodniu włączamy białko roślinne. Ogólnie na dietę tę składa się 5 etapów:

Dieta Oxy – etapy

1. Detox

Wprowadzenie do diety. Twórcy określają go jako detox organizmu, poprawa stanu skóry, włosów i paznokci.
2. Fat burning – spalanie tłuszczu

Twórcy określają to jako turbo spalanie tłuszczu. Warto tu powiedzieć, że przez tak krótki czas na początek spalamy glikogen a nie tłuszcz, więc jest tu lekkie zakłamanie. Ale wracając do tematu – okres ten to posiłki zawierające białko. Rekomendują tutaj intensywną stymulacje i w pełni kontrolowaną utratę kilogramów
3. Step

Utrwalenie efektów, dołączenie do diety białka pochodzenia roślinnego. Jedzenie produktów takich jak bób, fasola, soczewica.
4. Balance

Jest to etap świeżo po zakończeniu diety. W którym wedle informacji podanej przez twórców również chudniesz. Zawartość białka to 15-20 % wartości energetycznej. Wprowadzane są również nowe produkty, w tym słodycze.
5. Stabilizacja – wyjście z diety

W etapie tym jest włączany stopniowy powrót do normalnego jedzenia. Zapobieganie odkładania się tłuszczu w organizmie i efektu jojo

Więcej informacji uzyskacie dzięki kupnie tej diety 🙂

 

Redaktor Pakernia24: Woliński Tomasz wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *