Dieta na oczyszczenie organizmu z toksyn

Dieta na oczyszczenie organizmu

dieta na oczyszczanie organizmu woda

Dieta oczyszczająca jest stworzona z myślą o osobach które podczas swojego życia codziennego są zabiegane jedzą dużo fast – foodów, jadają nieregularnie, czują się wiecznie zmęczone ospałe i osłabione, najlepiej zastosować ją w urlop kiedy mamy dużo czasu możemy odpoczywać i w pełni skupić się na oczyszczeniu organizmu z toksyn ale również zadbać o swoje zdrowie psychiczne – relaks.

Dieta oczyszczająca jest dobra po rzuceniu papierosów lub po świątecznym obżarstwie można szybko zresetować organizm i poczuć się dobrze, lekko i komfortowo.

Podczas tej diety nie należy palić papierosów, pić alkoholu oraz nie spożywać produktów z dużą ilości soli oraz cukru. Dietę oczyszczającą może stosować każda osoba u której nie istnieją żadne przeciwwskazania lekarskie jak cukrzyca, choroba wrzodowa czy choroby nerek.

W czasie trwania diety należy pić dużo wody mineralnej oraz dbać o higienę osobistą ponieważ organizm który pozywa się toksyn wytwarza niemiły zapach potu, który należy usunąć poprzez kąpiele, mycie zębów, płukanie jamy ustnej.

Podczas detoksu możemy uczęszczać do saun, biegać, skakać po prostu się pocić, ponieważ przez pot wychodzi z nas najwięcej toksyn i stajemy się zdrowsi.

Jak oczyścić organizm

Oto rozpiska diety oczyszczającej aby nasz organizm odżył

– Przez dwa – trzy dni pij świeży sok z owoców i warzyw (kompoty)

– Od czwartego dnia możesz pić pół litra produktów mlecznych takie jak (jogurt naturalny, maślanka czy kefir)

– Po szóstym dniu można dołączyć do diety kasze, ryże.

– Od ósmego dnia – chudy ser.

– Od dziesiątego dnia można wprowadzić piersi z kurczaka delikatne bez skórki.

 

Autor Pakernia24: Walczak Sebastian – wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *