Dexter Jackson przygotowuje się do Mr Olympia 2020, trenuje z Mike’em Tysonem?

dexter jackson i mike tyson

Zawody Mr Olympia w tym roku odbędą się wyjątkowo 17-20 Grudnia, wszystko oczywiście przez COVID-19… Dexter Jackson publikuje zdjęcie, w którym widać, że współpracuje z Mike’em Tysonem oraz Bradem Rowe’em. Ten fakt wyraźnie obrazuje, że Dexter podchodzi bardzo poważnie do przygotowywań do swoich ostatnich zawodów o statuetkę Sandova!

Tegoroczna Olympia może być ostatnią okazją, żeby zobaczyć 51-letniego Dextera na scenie, widać w jego oczach wielką determinację, aby ten ostatni występ był wyjątkowy, z pewnością chciałby dać swoim fanom jak najlepsze show.

Na swoim instatgramie publikuje coraz więcej aktualizacji z ostrych treningów z Bradem Rowe, który pomagał mu dosłownie skatować łapy…

Widać gołym okiem, że współpraca z Rowe’em przynosi rezultaty, Dexter wygląda na dobrze nabitego. Brad Rowe nie jest jednak jedyną legendą z którą trenował Dexter, drugą z nich był Mike Tyson – były mistrz wagi cięzkiej w boksie. Ciężko stwierdzić, co łączy tą trójcę, ale jednego możemy być pewni, ich wspólny trening był prawdziwym hardkorem…

Dexter na swoim instargramie opublikował wpis ” „Mistrz elektryk / trener @bradbrowe zaszokował mnie i mistrza @miketyson jak nikt inny wczoraj !! Ci dwaj starcy zaraz to przyniosą !!! Zamierzamy wstrząsnąć światem !! ”

Już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć Dextera na scenie, być może w swojej szczytowej formie! Jak myślicie jakie szanse ma Jackson podczas tegorocznych zawodów Mr Olympia 2020 ?!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *