Niesamowicie zbudowany 6-latek Arat Hosseini

Arat Hosseini 6latek z muskulaturą

Często mamy wrażenie, że już nic nas nie zdziwi, że widzieliśmy już wszystko i wtedy trafiamy na coś takiego, co pokazuje, że Świat jest pełen niespodzianek. Jedną z takich niespodzianek jest 6-latek Arat Hosseini, który w tym wieku posiada niesamowitą muskulaturę, na jego brzuchu możemy zaobserwować 6pack a nawet 8pack!

6letni Arat poza niesamowitym wyglądem interesuje się piłką nożną, jego ojciec powiedział, że „Arat ma zostać drugim Leo Messim…” miejmy nadzieję, że Arat również podziela entuzjazm taty i nie dzieje się mu żadna krzywda z tego powodu…

Tata Arata prowadzi jego social media, na instagramie możemy go znaleźć jako arat.gym, profil ma bagatela 4,3 miliona obserwatorów !

Jako 3 latek wystąpił w Chińskim Show, gdzie wykonywał już wiele pompek, przemieszczał się po szczebelkach drabiny, która była oparta między dwoma ściankami oraz wykonał salto w tył. Widać, że od samego dziecka już ostro trenował.

W jego sylwetce widać moc niesamowitej genetyki, ponieważ nie podejrzewałbym, żeby jego ojciec robił mu taką krzywdę i podawał środki dopingujące w tak młodym wieku…

Salto w tył w wykonaniu Arata

Czy ktoś zna ten język, co mówi mały ? 😀

Co sądzicie o Aracie i jego ojcu ? Zapraszam do dyskusji w komentarzach 🙂 !

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 4

Dodaj komentarz