Kim jest Owca WK – Michał Owczarzak – Dzik z YouTube

Michał Owczarzak znany jako OWCA WK to popularny YouTuber z ekipy Warszawski Koks. Owca jest jednym z 4 członków ekipy Dzików, pozostali to Michał Sakowski (SAKER WK), Robert Orzechowski (ROBUR) oraz Paweł Sikora (PONCZEK).

Michał Owczarzak wymiary i rekordy siłowe

Wzrost: 186 cm

Waga: aktualnie na masie około 105 kg, podczas startów w zawodach około 88 kg

Wymiar biceps – 43 cm (wymiar z wideo na youtube, w którym mierzyli łapy)

Rekord martwy ciąg – 310 kg

Rekord przysiad – 275 kg

Rekord wyciskanie leżąc – 185 kg

Owca próbował również swoich sił w kulturystyce:

Na scenie zawsze prezentował się bardzo dobrze, jego struktura kostna nie należy do tych najbardziej szczęśliwych, Owca ma średnio szerokie barki i dość szerokie biodra.

Michał ma bardzo mocno rozwinięte mięśnie pośladków, które zaburzają całość sylwetki.

Co trzeba przyznać na scenie prezentuje doskonałe docięcie i bardzo niską ilość tkanki tłuszczowej, jego ciało jest bardzo bogate w szczegóły, dzięki czemu podczas zawodów uzyskiwał wysokie miejsca.

Jedno z jego lepszych zdjęć
bardziej aktualne zdjęcie

W kategorii kulturystyka klasyczna >175 centymetrów i 85 kg – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski WBF – 2 miejsce

Zawody kulturystyczne w Brukseli – 1 miejsce

Owca WK aktualnie 2020 rok

Trochę ciekawostek i informacji o Michał Owczarzak

Owca WK jest aktualnie w związku, jego dziewczyną jest również znana YouTuberk-a Kaja Soboń, jej kanał to Dźwigaj Dziewczyno.

Kaja Soboń – źródło FaceBook

Michał Owczarzak jest jednym z właścicieli znanej marki suplementów i odzieży sportowej „DZIK”

Owca słynie ze swojej bogatej osobowości, ma bardzo dobre poczucie humoru i wysoką inteligencję (jak sam często wspomina).

Na swoim koncie posiada wiele złotych myśli, jedną z nich, która znajduje się również na odzieży marki DZIK to „JTCNW” w skrócie oznacza to J***ć tych co nie wierzyli, i kierowana jest do wszystkich tych, którzy kiedykolwiek nie wierzyli w sukces.

Michałem interesuje się federacja FAME MMA, której jest ambasadorem. Wielu chciałoby jego walki z AJ The Polish American, jednak on sam raczej nie zamierza zdecydować się iść w sporty walki, chodź nigdy nie wiadomo… PS. Chętnie zobaczyłbym tą walkę, jak myślicie kto by wygrał 😀 ?

Owca jak i cała ekipa WK, ma dość luźne podejście do diety, ich znane motto to „jedz co chcesz, wyglądaj jak chcesz” – uważają, że wystarczy liczyć kalorie i makroskładniki w odpowiednich proporcjach, nie do końca jest ważne co jemy, ważne żeby zgadzał się bilans białka, węglowodanów i tłuszczy oraz mikro i makro składników. Oczywiście idealnego bilansu nie idzie uzyskać jedząc tylko słodycze, piszę w ramach wyjaśnienia dla wszystkich, którzy pomyśleli, super mogę jeść co chcę i wszystko będzie dobrze, nie, nie będzie 😉 !

Michał Owczarzak napisał również ebok o odżywianiu, „EBOOK – FUNDAMENTY ODŻYWIANIA. NAUCZ SIĘ JEŚĆ” – który można znaleźć za darmo na stronie ich sklepu.

Social Media – statystyki

Owca ma 380 tysięcy obserwujących na Instagramie

113 tysięcy obserwujących na YouTube (kanał OWCA WK)

901 tysięcy obserwujących na YouTube (kanał WarszawskiKoks)

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Jedna odpowiedź w temacie “Kim jest Owca WK – Michał Owczarzak – Dzik z YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *