Robert Lewandowski i jego niesamowite ciało – ocena sylwetki

Jedno z najnowszych zdjęć formy Roberta Lewandowskiego 2020 rok

Robert Lewandowski ostatnimi czasy prezentuje coraz to lepszą formę, trzeba przyznać, że jego sylwetka prezentuje się wyśmienicie!

Robert Lewandowski ma 185 centymetrów wzrostu i waży 79 kilogramów. Przy tym wzroście nie jest to duża waga, co widać gołym okiem, Lewy nie prezentuje jakiejś nadzwyczajnie dużej masy mięśniowej. Efekt wizualny daje bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej i bardzo dobre docięcie.

Ocena sylwetki Roberta Lewandowskiego

Struktura kostna Roberta nie należy do tych wybitnych, talia jest dość szeroka, nadrabia całkiem szeroką obręczą barkową, co daje efekt sylwetki w kształcie litery V.

Robert Lewandowski brzuch

Na brzuchu możemy zauważyć wyraźny sześciopak, brzuśce jednak nie są imponującej wielkości ale za to bardzo symetryczne i estetyczne. Kończyny górne i dolne raczej smukłe, ale również prezentujące bardzo dobrą definicję, widoczna jest waskularyzacja. Oczywiście od piłkarza nie możemy wymagać przerośniętych nóg i ramion, ponieważ wiadomo, że na boisku nie liczy się ich masa mięśniowa, tylko wytrzymałość i siła mięśni.

robert lewandowski biceps
Bicepsy przodem w wykonaniu Lewego „NOT BAD!” 🙂

Na koniec znalezione zdjęcie na Instagramie „Lewego”, fotografia prezentuje jego plecy, oczywiście brakuje im szerokości i grubości, raczej jest to jego jedna z gorszych partii mięśniowych, brakuje również szczegółów, aczkolwiek jako piłkarz wygląda bardzo zdrowo i całkiem FIT 🙂

Robert Lewandowski sylwetka bez koszulki YouTube

Oceniając sylwetkę Lewandowskiego, trzeba przyznać, że wygląda imponująco, forma jak na piłkarza klasa światowa! Przy jego wadzę i poziomie umięśnienia, pozostawia miejsce jedynie Ronaldo, który prezentuje zupełnie inny poziom z innej galaktyki 🙂 !

Bardzo ciekawi mnie wasza opinia na temat sylwetki Lewego, zapraszam do dyskusji pod postem!

Chcielibyście więcej ocen sylwetek piłkarskich? Zostawiajcie propozycję w komentarzach 🙂 !

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *