Cedric McMillan ma złamaną rękę i obojczyk? Prawdopodobnie nie wystąpi na Mr Olympia 2020!

Cedric McMillan mr olympia 2020 nie wystąpi
Źródło instagram instagram.com/cedricmcmillan/ i YouTube – Fouad Abiad

Kolejne złe wiadomości ze Świata kulturystyki, amerykański kulturysta Cedric McMillan prawdopodobnie nie wystąpi podczas Mr Olympia 2020, które odbędzie się 17 Grudnia!

Jak donoszą zagraniczne media a dokładnie kanał na Youtube Fouad Abiad. Cedric McMillan ma złamaną rękę oraz obojczyk, co oczywiście skutkuje wycofaniem się z występu w najważniejszych zawodach w kalendarzu kulturystycznym Mr Olympia. Fani z całego Świata z pewnością będą bardzo zawiedzeni tym faktem, Cedric nie był raczej faworytem tych zawodów, aczkolwiek jego sylwetka jest godna podziwu! Najlepszym rezultatem podczas Mr Olympia tego zawodnika, było zajęcie 7 miejsca w 2016 i 2019 roku!

cedric mc millan

Cedric wysłał zdjęcia kontuzji do Fouada Abiada, który opublikował niepokojące wideo na swoim kanale na Youtube. Jednak szczegóły tego zdarzenia pozwoli wyjaśnić samemu Cedricowi McMillanowi na jednym z jego podcastów, na dniach możemy spodziewać się szczegółowych informacji jak to się stało?!

„Tak więc pan Cedric McMillan, który nie jest fanem mediów społecznościowych, przysłał mi kilka zdjęć i poprosił o podzielenie się niefortunnymi złymi wiadomościami na temat jego przygotowania do Olimpii” – powiedział Fouad. 


„Nie sądzę, żeby był w stanie zagrać w Olympii, ponieważ ma złamanie obojczyka i złamanie ręki. 
Nie wiem dokładnie, jak to zrobił, i chcę, żeby się tym z tobą podzielił.


„Myślę, że faktyczna kontuzja to zwichnięcie ręki. 
Nie jestem pewien, czy jest w nim przerwa, ale jest przerwa w obojczyku ”.

Zdjęcia z YouTube – Fouad Abiad
Zdjęcia z YouTube – Fouad Abiad
Wideo Fouad Abiad

Na tą chwilę nie znamy dokładnej przyczyny kontuzji Cedrica, mamy tylko wideo z kanału Fouada Abiada i kilka zdjęć, które bez wątpienia potwierdzają te złe wiadomości. Z pewnością w ciągu kilku dni dowiemy się więcej szczegółów, którymi w jak najszybszym czasie podzielimy się z naszymi czytelnikami.

Możemy mieć jedynie nadzieję, że kontuzja nie jest tak poważna na jaką wygląda i sympatyczny amerykański kulturysta powróci do rywalizacji na Mr Olympia 2020! Zdrowia Cedric!

Na Mr Olympia 2020 nie wystąpią również dwie inne gwiazdy, odsyłam do artykułów:

https://www.pakernia24.pl/mr-olympia-2020-bez-shawna-rhodena/

https://www.pakernia24.pl/flex-lewis-nie-wystapi-mrolympia-2020/

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *