4 rekordy Świata w trójboju zdobyte przez 71-latka

źródło: instagram.com/rudykadlub/

Niesamowity 71-latek Rudy Kadlub pobił 4 rekordy Świata w trójboju w swojej kategorii wiekowej! Rekordy dotyczą przysiadów, wyciskania leżąc na ławce, martwego ciągu oraz łącznej sumy kilogramów zebranych w tych trzech bojach. Do tego niesamowitego wyczynu doszło w Ameryce Północnej na Mistrzostwach USPA w San Diego!

Rudy jest dyrektorem generalnym Kabuki Strength, swoją przygodę z trójbojem rozpoczął w wieku 55 lat! Jednak stosunkowo „krótki” staż, nie przeszkodził mu dźwigać tak niebotycznych jak na ten wiek ciężarów! Kadlub udowadnia tym samym, że nigdy nie jest za późno aby spełniać swoje marzenia, wiek to tylko liczby.

Klikaj strzałkę w bok i przejdź do następnej konkurencji

Rudy Kadlub jest niesamowity, pobił rekordy Świata w aż trzech kategoriach w trójboju siłowym, w swojej kategorii wiekowej. Łączna suma „total” z przysiadu, martwego ciągu i wyciskania leżąc, którą uzyskał to 562,5 kg! Rudy Kadlub waży 100 kilogramów.

Rekordy, które uzyskał

Przysiad: 193,5 kg

Wyciskanie leżąc – 136 kg

Martwy ciąg – 233 kg

TOTAL: 562,5 kg

Rudy Kadlub jest bez wątpienia wielką inspiracją dla innych trójboistów, to niewiarygodne jakie wyniki uzyskuje w takim wieku! Kadlub dzięki swojej inteligencji i naukowemu podejściu do treningów, jest w stanie bez kontuzji podnosić niewiarygodne ciężary, mając 71 lat na karku.

Rudy mierzy m.in. czas potrzebny na wykonanie jednego powtórzenia. Trzy tygodnie przed zawodami wykonał dwa przysiady ze 188 kilogramową sztangą, którą według jego szacunków podniósł z prędkością 0,33 m/sek.

Co sądzisz o tym niesamowitym zawodniku? Też chciałbyś posiadać taką siłę w wieku 71 lat? Napisz swoje zdanie w komentarzu :)!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *