Arnold Schwarzenegger wraca do formy po operacji serca

73-letni Arnold Schwarzenegger wraca do zdrowia po ostatniej operacji na otwartym sercu! To rewelacyjna wiadomość, legenda kulturystyki kolejny raz daje potężnego kopa motywacyjnego dla wszystkich, którzy mają chwilę zwątpienia.

W zaledwie dwa tygodnie po operacji, Arnold wybrał się na pierwszą przejażdżkę rowerową, czym pochwalił się na swoim Instagramie. Arnold to prawdziwy terminator, w swoim życiu przeszedł już wiele zabiegów serca i po każdej z nich wstaje i nadal robi swoje! Dwa tygodnie temu, informowaliśmy o ostatniej operacji: https://www.pakernia24.pl/arnold-operacja-serca-2020/

Optymistyczny Arnold – Instagram

„Właśnie wybrałem się na swoją pierwszą przejażdżkę na rowerze od czasu operacji serca i czuję się dobrze.”

Fani z całego Świata nie kryli zadowolenia w komentarzach, widać, że Arnold przyciąga bardzo wiele życzliwych osób, którzy życzą mu jak najlepiej. Jeden z komentarzy brzmi „Love you sir❤️❤️❤️❤️❤️❤️ „

Arnold uwielbia jeździć na rowerze po całej okolicy, jest to aktywność fizyczna, która pozytywnie wpływa na stan jego zdrowia i daje wiele szczęścia, w wielu wywiadach zawsze wspomina, że kocha jeździć na rowerze.

arnold na rowerze

Arnold przeszedł wiele operacji serca, w maju 2020 roku podczas pilnej operacji, niemalże stracił życie, jednak nigdy nie traci ducha i jedno z pierwszych pytań jakie zadaje to „kiedy mogę wrócić do ćwiczeń?”.

Inne jego operacje odbyły się w 1997 i 2018 roku. Jedno jest najważniejsze, Arnold nadal jest z nami, jeździ na rowerze i czuje się dobrze, oby tak było jak najdłużej, życzymy dużo zdrowia!

Redaktor Pakernia24: Tomasz Ozdoba

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz