Arnold Schwarzenegger przeszedł kolejną operację serca!

źródło Instagram: instagram.com/schwarzenegger/

Arnold Schwarzenegger jest już po kolejnej operacji serca, Arnold od dawna boryka się z problemami zdrowotnymi. 73-latek urodził się z nieprawidłową zastawką aortalną w sercu, która jest odpowiedzialna za przepływ krwi w odpowiednim kierunku.

W 1997 roku miał operację polegającą na wymianie zastawki, która została zastąpiona na tkankę z zastawki płucnej! W 2018 roku przeszedł operację na otwartym sercu w celu wymiany zastawki płucnej, operacja jednak okazała się nie taka rutynowa jak zakładano wcześniej, Arnold był bliski śmierci… Jednak na szczęście wszystko zakończyło się dobrze i Arnold cieszył się rekreacyjną aktywnością fizyczną.

Arnold Schwarzenegger operacja serca 2020 rok

Arnold Schwarzenegger 8 godzin temu wrzucił na swojego Instagrama niepokojący wpis, na którym widać jak znów leży na łóżku szpitalnym!

Aktualna operacja serca odbyła się w klinice w Cleveland, celem było uzyskanie nowej zastawki aortalnej, która będzie towarzyszyć nowej zastawce płucnej z poprzedniej operacji.

Wypowiedź Arnolda po operacji:

„ Dzięki zespołowi z Cleveland Clinic mam nową zastawkę aortalną do użycia razem z nową zastawką płucną z mojej ostatniej operacji. 
Czuję się fantastycznie i już spacerowałem ulicami Cleveland, ciesząc się twoimi niesamowitymi posągami. 
Dziękuję każdemu lekarzowi i pielęgniarce w moim zespole! 

Miejmy nadzieję, że Arnold będzie żył jak najdłużej! Jego obecność wiele znaczy w dzisiejszej kulturystyce, udziela się w branży fitness, jest również organizatorem jednych z największych zawodów – Arnold Classic!

arnold na rowerze
Arnold uwielbia jazdę na rowerze!

Życzymy dużo zdrowia i 100 lat życia 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *