Arnold Schwarzenegger był w Katowicach zobacz po co

Arnold Schwarzenegger Katowice 2018 Andrzej Duda03 Grudnia 2018 roku Arnold Schwarzenegger przyleciał do Polski, a dokładnie do Katowic. W jakim celu sławny aktor, polityk i kulturysta, zawitał w Polsce, dlaczego spotkał się z Andrzejem Dudą ?

Arnold przyleciał do Polski jako gość, podczas szczytu klimatycznego ONZ COP24, który odbył się w Katowicach.

Od dawna wiadomo, ze Arnold interesuje się polityką, jest w końcu byłym gubernatorem Kalifornii.

Arnold Schwarzenegger w Katowicach !

Arnold miał swoje 5 minut podczas tego wydarzenia, przemawiając, wypowiedział kilka kwestii z ról Terminatora, które dodały smaczku całej mowie.

Były gubernator Kalifornii, namawiał do walki ze zmianami klimatycznymi. Arnold nie zgadza się z Donaldem Trumpem w sprawie klimatu. 71 latek nawołuje do zmian polityki w tej sprawie, Donald Trump nie pojawił się jednak podczas szczytu, co nie spodobało się Arnoldowi, liczy jednak, że ten zmieni zdanie.

Schwarzenegger jest przejęty faktem, że co roku umiera 7mln ludzi z powodu zanieczyszczonego powietrza…

„Klimat to nie polityka, to coś znacznie ważniejszego” – mówi Arnold.

We Wtorek, słynny kulturysta, spotkał się z Andrzejem Dudą, aby porozmawiać o użyciu paliw kopalnianych. Dla Arnolda to ogromne zło, według Dudy można używać węgla jednocześnie dbając o klimat.

Arnold twierdzi, że do ludzi nie trafia przekaz o globalnym ociepleniu, aczkolwiek zobrazowanie wpływu tego zjawiska na zdrowie naszych dzieci, poskutkowało i wywołało szczerą aprobatę !

Arnold Schwarzenegger szczyt ONZ Katowice WIDEO:

Wiem, że dzisiaj odbiegliśmy nieco od kulturystyki i siłowni, jednak temat jest na tyle ważny i istotny, że nie można było pominąć tego newsa 🙂

A wy drodzy użytkownicy, co sądzicie na ten temat ? Czy zgadzacie się z Arnoldem ?

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

 

Jedna odpowiedź w temacie “Arnold Schwarzenegger był w Katowicach zobacz po co

  1. Czyzby juz wszyscy naukowcy zajmowali sie udowadnianiem globalnego ocieplenie z winy czlowieka ? A gdzie sa specjalisci z CERN ? Moze oglosicie wreszczie jakis sukces w opracowywaniu technologii fuzji termojadrowej ? Bo bez tego zadne zakazy, nakazy nic nie dadza ! Bo energia jest nam potrzebna i to duzo energii, nie zastapicie jej jakimis solarami w poblizu kola podbiegunowego (Europa) czy wiatrakami na terenach gdzie nie ma wiatru. Tania energia z fuzji likwiduje elektrownie weglowe i pojazdy na rope, ot takie proste, zamiast docisnac tych naukowcow, to oni wola trwonic miliardy, setki miliardow na doplaty do fikcyjnych zrodel, a raczej zrodelek energii, na konferencje, na setki razy powtarzane badania udowadniajace tylko to ze trzeba zrobic jeszcze wiecej badan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *