Znana Amerykańska sieć fitness klubów chce wejść na Polski rynek

klub fitness orangetheory w polsceTajemnicza Amerykańska firma z fitness klubami to Orangetheory Fitness, posiadają około 1000 lokalów w 21 krajach na całym Świecie, daje to około MILION członków OTF.

Według wstępnych ustaleń, pierwszy lokal OTF w Polsce, będzie startował jeszcze w tym roku, planowany okres otwarcia to Grudzień 2018, na warszawskim Mokotowie.

Założycielką Orangetheory Fitness jest Ellen Letham. Powierzchnia sali ma wynosić 322 m2, innowacją w OTF jest trening grupowy, lecz indywidualny, niby jedno z drugim się wyklucza, a jednak nie, wytłumaczenie w rozwinięciu newsa.

Innowacyjny fitness klub z Ameryki w Polsce

24 minutowy trening w OTF podobno odpowiada swoimi rezultatami, godzinnemu klasycznemu treningowi na siłowni. Jest to opinia Radosława Jarmuły – właściciela firmy. (trzeba by było to przetestować : D )

Cała innowacyjność tego projektu polega na intensywnym treningu interwałowym, który odbywa się w grupie w towarzystwie specjalnie wyszkolonych trenerów. Podczas treningu jesteśmy podłączeni do technologi monitorowania serca, dzięki której system pozwoli dobrać rodzaj wysiłku do indywidualnych predyspozycji. Dodatkowo swoje rezultaty możemy monitorować na specjalnej aplikacji mobilnej.

Misją treningu OTF jest stymulacja metabolizmu, aby ten spalał zmagazynowany tłuszcz w naszym organizmie, nawet po 36 godzinach po sesji treningowej !

orangetheory fitness logo
Orangetheory Fitness Logo

Trening w OrangeTheory Fitness podsumowanie:

Trening polega na 5-strefowych treningach interwałowych, dostosowanych do indywidualnego użytkownika, przy czym zajęcia odbywają się w grupach pod okiem wykwalifikowanego trenera. Aby zmaksymalizować efekty wykorzystywana jest nowoczesna technologia, taka jak system monitorowania pracy serca oraz aplikacja mobilna.

Podczas treningów, towarzyszyć będą sprzęty do ćwiczeń np. bieżnia, maszyna do wiosłowania, tremy TRX-zawieszenie oraz sztangi i hantle.

Wszystko to zapowiada się obiecująco, kto wie, może zrobimy mały test tej sieci klubów i zrelacjonujemy wam szczerze i obiektywnie, nasze odczucia : )

Osobiście uważam, że takie projekty to bardzo ciekawa alternatywa do zwykłych zajęć fitness czy aerobików. Z pewnością przyciągnie nowych ludzi, ponieważ duże firmy mają przebicie marketingowe i wiedzą jak zdobyć nowych klientów. Każdy sposób na popularyzację zdrowego trybu życia oraz aktywności fizycznej jest dobra, tak więc jesteśmy na TAK !

Jeżeli ktoś miał styczność z tą firmą, lub w przyszłości uda się na trening, prosimy o komentarze pod newsem : ) !

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *