Kim jest ajthepolishamerican – Adam Modzelewski – paker z YouTube

ajthepolishamerican adam josef youtuber ajpa

Adam Josef – Adam Modzelewski – ajthepolishamerican – jeden z najpopularniejszych Polskich Youtuberów branży fitness. Znany również jako AJ, AJPA oraz EJDŻEJ. Adam ma aktualnie 27 lat, urodził się w Ameryce, aktualnie mieszka w Gdyni.

Adam bardzo szybko zyskuje popularność w mediach społecznościowych, na swoim kanale na Youtube ma aktualnie 241 tysięcy subskrypcji i ponad 37 milionów wyświetleń swoich filmików w 4 lata. Na Instagramie aktualnie ma 86 tysięcy obserwujących. AJ na swoich filmikach często wypowiada słynne zdanie „Yo bro how you doin’!” – w tłumaczeniu Siema, jak się masz!

Adam nagrywa filmy oraz Vlogi na Youtube, główna tematyka to fitness i sport. W jego filmikach nie brakuje dużo rozrywki oraz humoru. Pasjonuje się kalisteniką, street workoutem oraz kulturystyką i filmowaniem.

ninja warrior poland adam joseph ajpa
AJPA w Ninja Warrior Polska

Aj the polish american wystąpił podczas tegorocznej edycji Ninja Warrior Polska! Udało mu się zakwalifikować do programu, przejść przez tor eliminacyjny, następnie w półfinałach udało mu się wywalczyć występ w wielkim finale! Niestety tor finałowy okazał się zbyt wymagający dla Adama, który waży ponad 100 kilogramów! Zobacz jak poradził sobie na torze ninja: https://www.pakernia24.pl/ajpa-w-ninja-warrior-relacja/

Aj the polish american – Adam Modzelewski wymiary:

AJ mierzy 191 centymetrów wzrostu, waga waha się w granicach 100 kilogramów, wymiary które podano na wideo KFD!

Pas: 85 centymetrów

Klatka piersiowa: 114 centymetrów

Przedramię: 40,5 centymetra

Biceps: 46 centymetrów

Udo: 66 centymetrów

Łydka: 42,5 centymetra

Adam Modzelewski zapytany w jednym z wywiadów dlaczego zaczął trenować, odpowiedział, że jak większość młodych chłopaków w wieku 14/15 lat, czul się słaby fizycznie i chciał ulepszyć swój wygląd, chciał wyglądać jak jeden z super bohaterów. Aktualnie trening to część jego życia, służy Adamowi jako sposób na skupienie i uspokojenie się.

AJ urodził się w Ameryce, jednak z powodów rodzinnych w wieku 4 lat przeprowadził się do Polski razem ze swoją mamą. Jego pierwszym językiem był język Angielski, Polski znał słabiej, jednak idąc do przedszkola był zmuszony nauczyć się komunikować po Polsku.

AJ i jego Dodge Charger

Adam Modzelewski jest ambasadorem firmy KFD, posiada również swoje własne biznesy między innymi sklep z butami i odzieżą sportową AJPA oraz plany treningowe i dietetyczne.

Aj nagrał również dwie piosenki o siłowni:

Trzeba przyznać, że wpadają w ucho 🙂

Osiągnięcia na scenie kulturystycznej

2 miejsce na debiutach, przygotowania trwały zaledwie 30 dni!

Zobacz również innego znanego Youtubera z branży fitness OWCA WK: https://www.pakernia24.pl/owca-wk-michal-owczarzak-warszawski-koks/

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 4.6/5 | Głosów: 5

Dodaj komentarz