ajthepolishamerican znakomity występ w Ninja Warrior

ninja warrior poland adam joseph ajpa

Adam Josef znany YouTuber z branży fitness, zaprezentował się na torze Ninja Warrior, trzeba przyznać, że nie spodziewałem się, aż tak dobrego występu, AJ pokazał siłę!

ajthepolishamerican taki pseudonim prezentuje na swoim kanale YouTube, gdzie posiada już 236 tysięcy subskrybcji, ta liczba cały czas rośnie w bardzo szybkim tempie. AJ posiada bardzo ciekawy kontent, który swoją lekkością i humorem przyciąga wielu fanów.

Adam tor eliminacyjny Ninja Warrior przeszedł z wielką łatwością, mimo tego, że waży ponad 100 kilogramów przy wzroście 191 centymetrów, wydaje się w tym przypadku atutem nie przeszkodzą…

Jako YouTuber, na samym początku zaprezentował trochę aktorstwa, że na sali jest bardzo zimno i wyszedł w kurtce. Jednak już po pierwszej przeszkodzie ściągnął ją i zaprezentował bardzo dobrą formę.

Pierwsza przeszkoda to po pochylone podesty, bez problemu z dobrą przyczepnością butów przeskakiwał między kolejnymi podestami.

Kolejna przeszkoda to podróż na drążku nad wodą, przemknął niczym wiatr. Trzeci „bieg parkurowca”, którego bardzo się obawiał, okazał się bardzo łaskawy dla AJ-a, po czym chwycił linę i przeszedł na podwójną latającą wiewiórę. Pokonał wiewiórę, wpadł na siatkę niczym dzik i mocno zmęczony, odpoczywał przed ostatnimi dwoma przeszkodami.

Na przedostatniej przeszkodzie pokazał prawdziwą siłę, widać że nie omijał lekcji WF-u… wbiegł z impetem na pochylnie i wcisnął przycisk kończący, dołączając do Jurasa!

Występ AJ-a na Ninja Warrior

AJ chce pokazać, że duży chłop również może mieć świetną koordynacje i elastyczność i nie tylko zawodnicy o niskiej masie mogą być ninja warrior 🙂

Jak podobał się wam występ Adama na Ninja Warrior? Czy ma szansę zostać Polskim ninja? Osobiście nie sądzę, jednak trzeba przyznać, że do programu przygotował się bardzo dobrze i daje bardzo fajne show 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 5

Dodaj komentarz