71 letni Arnold Schwarzenegger nadal ciężko trenuje 2018 WIDEO

arnold schwarzenegger 71 lat aktualnie 2018Arnold Schwarzenegger to ikona kulturystyki, każdy kto chodź odrobinę interesuję się sportami siłowymi, zna jego sylwetkę na pamięć. Chyba każdy z młodych adeptów kulturystyki, wpatrywał się setki razy w jego fotografię z lat świetności, emocje, które one wywoływały, są zawsze te same: co za gość !

Arnold to kulturysta wszech czasów, jego osiągnięcia są ponadczasowe i absolutnie fenomenalne.

Arnold mimo wieku bo 30 Lipca skończył  71 lat, nadal motywuje do ciężkich treningów.

Na początku roku przeszedł operację serca, lecz wcale go to nie zraziło, wrzucił kilka dni temu wideo, w którym jak zawsze, ciężko katuje swoje imponujące jak na ten wiek mięśnie!

Arnold Schwarzenegger 71 lat trening !

Arnold powiedział: „Nie ma magicznej pigułki na sukces, aby osiągnąć życiowe cele, musisz ciężko pracować !” –  zgadzamy się z tym zdaniem, nie ma innego wyjścia.

Te słowa doskonale oddają jego życiową drogę, którą opowiedział w swojej biografii „Pamięć absolutna”.

Kolejna sentencja, która zapadła mi w pamięci to: „Gdybym siedział innych nadal jodłowałbym w austriackich Alpach” : ) , niech te słowa dadzą wam drodzy czytelnicy, potężnego kopa do działania.

Arnold i nowy terminator 6 już w 2019 roku !

Kolejnym z powodów wzmożonej aktywności fizycznej Arnolda, jest rola w nowym terminatorze, który na ekrany wejdzie już w 2019 roku !

Seria terminator obfituje w wiele scen, w których dobra kondycja i wygląd odgrywają kluczową rolę w powodzeniu filmu. Arnold to doskonały autorytet dla każdego sportowca, aktora, człowieka, udowadnia, że w życiu nie ma granic i ciężką pracą oraz determinacją, można osiągnąć absolutnie wszytko : ) !

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz