7 denerwujących typów osób, które spotkasz na siłowni

silownia

Każdy kto ma wykupiony karnet na siłownię doskonale zdaje sobie sprawę, że można tam spotkać najróżniejszych ludzi. Oczywiście bardzo wiele zależy od tego, czy jest to bardziej klub fitness, czy też typowa osiedlowa siłownia, niemniej pewne schematy osobowości pozostają i dzisiaj zrobimy sobie małą top listę najbardziej denerwujących osób, które można tam spotkać.

1. Prawie modelka

Ta dziewczyna właściwie nie przyszła żeby trenować, tylko porobić zdjęcia na facebooka i instagrama i fotkę i jeszcze kilka innych portali, których nie znamy. Częściej spotkać ją można w klubie fitness niż normalnej siłowni i chociaż może być trochę denerwująca, to z drugiej strony czasami miło popatrzeć i podkręcić obroty na treningu.

2. Koleś, który zapomniał o dniu nóg

Górne partie ciała ma całkiem nieźle rozwinięte, a co do dolnych obszarów, cóż wymówki są bardzo różne. Zapytany o to, dlaczego nie robi treningu nóg, najczęściej odpowie, że nie chce mieć za bardzo rozwiniętych ud, że niedawno miał kontuzję lub że dużo gra w piłkę nożną i od tego będzie miał odpowiednie umięśnienie. Niestety koń jaki jest każdy widzi, a dysproporcje wyglądają komicznie.

3. Krzykacz

krzykacz

W momencie kiedy krzykacz wykonuje jakieś ćwiczenie, cała siłownia ćwiczy razem z nim. Możecie być pewni, że doskonale usłyszycie, którą serię wykonuje i jakim ciężarem. Głośne oddychanie, warknięcia i ogólny hałas dookoła takiej osoby są czymś całkowicie typowym. Koniec serii zwieńcza próba wybicia dziury do piwnicy poprzez rzucenie obciążenia o podłogę.

4. Koleś, który nie zmienia koszulki

Zapach potu i starych ubrań towarzyszy takiej osobie od wejścia do wyjścia, coś w stylu powiedzenia „kiedy żul jedzie autobusem, to autobus jedzie żulem”. Mimo tego, że po treningu często bierze dokładny prysznic i używa antyperspirantu, jego ubrania treningowe praktycznie nie widują pralki, co przejawia się bardzo nieprzyjemnym zapachem odurzającym większość ćwiczących osób.

5. Koleś, który nie odkłada obciążenia na swoje miejsce

ciężarki

Naznosi hantli z siłowni, wykona swoje ćwiczenia, a później zapominając o całym bożym świecie zostawia wszystko, przechodzi w inne miejsce i tam rozpoczyna magazynowanie kolejnego sprzętu.

6. Trener personalny z powołania

A właściwie ktoś kto uważa się za trenera personalnego, bo często jego pojęcie o prawidłowej technice wykonywanych ćwiczeń jest dalekie od poprawnego. Nie było by to tak wielkim problemem, gdyby nie fakt, że taka osoba lubi wtrącać się i dawać swoje „cenne” wskazówki innym trenującym.

7. Nowy koleś specjalista

Nowa osoba na siłowni to nic złego, ogólnie dobrze, że ktoś chce wziąć się za siebie. Bywają jednak osoby, które tak kaleczą niektóre ćwiczenia, że wydaje się, że są o włos od kontuzji. Obserwując takich ludzi, możemy dowiedzieć się rzeczy o wykorzystaniu sprzętu, o których nie mieliśmy pojęcia.

Teraz znacie już naszą listę, zadbajcie więc o to, abyście sami nie stali się jedną z takich osób.

Redaktor : Pakernia24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *