6 najpopularniejszych gier na PlayStation

6 najpopularniejszych gier na PlayStation

Konsole do gier PlayStation mają wielu zwolenników, którzy korzystają zarówno z najnowszej wersji PS5, jak i poprzednich generacji. Szukasz ciekawych tytułów na swoją konsolę? Sprawdź 6 najpopularniejszych gier na PlayStation. Dowiedz się, na kupno jakich bestsellerów warto wykorzystać doładowanie PlayStation.

Najpopularniejsze gry na PlayStation – top 6 propozycji

W tym zestawieniu prezentujemy gry, które są doceniane przez graczy z całego świata. W Polsce możesz je kupić, korzystając na przykład z doładowania do gier, takiego jak doładowanie PlayStation Store, czy też karty płatniczej.

„Uncharted: Dziedzictwo Złodziei”

Przygody Nathana Drake’a od lat sprawiają graczom radość, wciągają, bawią i wzruszają. „Uncharted: Dziedzictwo Złodziei” to zestaw łączący w sobie „Uncharted 4: Kres Złodzieja” i „Uncharted 4: Zaginione Dziedzictwo”. Są to gry przygodowe przepełnione akcją, wydane ekskluzywnie na PlayStation. To pozycja obowiązkowa dla miłośników dynamicznych gier, którą kupisz w PlayStation Store, korzystając z karty płatniczej lub doładowania PlayStation.

„Returnal”

„Returnal” to gra dostępna na PlayStation 5 typu roguelike, w której gracz wciela się w postać astronautki. Bohaterka wielokrotnie przeżywa rozbicie swojego statku na obcej planecie. Zadaniem gracza jest odkrycie tajemnic nieznanego świata i wyrwanie się z pętli czasu. Jest to tytuł, który we wspaniały sposób wykorzystuje możliwości kontrolera DualSense, zapewniając niepowtarzalne doświadczenia.

„God of War: Ragnarok”

Kolejna odsłona przygód Kratosa, tym razem w towarzystwie syna, nordyckich bestii i bóstw. „God of War: Ragnarok” we wspaniały sposób łączy w sobie piękną grafikę, świetnie dopracowane elementy walk oraz intrygującą budowę świata. Jest to pozycja obowiązkowa, której kupno umożliwia karta PlayStation.

„Elden Ring”

„Elden Ring” to gra akcji RPG w klimacie fantasy, stworzona przez Hidetaki Miyazakiego (odpowiedzialnego za „Bloodborne” czy „Dark Souls”) i George’a R. R. Martina (autora „Gry o Tron”). Gra przepełniona jest szeregiem intrygujących znajdziek oraz pułapek, których pokonanie zapewnia ogromną satysfakcję. Zadaniem gracza jest naprawienie Eldeńskiego Kręgu i zostanie jego nowym władcą. Spróbuj swoich sił w tej skomplikowanej batalii!

„Gran Turismo 7”

„Gran Turismo 7” to propozycja o pięknej oprawie graficznej, idealna dla miłośników wyścigówek. Gracz może wybrać się w wirtualną przejażdżkę setkami modeli samochodów. Jest to wspaniała, przynosząca rozrywkę gra sportowa, a zarazem praktyczna encyklopedia motorsportu.

„Wiedźmin 3: Dziki Gon”

Tytuł, którego prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać. „Wiedźmin 3: Dziki Gon” to trzecia część przygód zabójcy potworów, Geralta z Rivii, pełna wspaniałych walk oraz trudnych wyborów moralnych. Obecnie jest dostępna także w wersji na PlayStation 5.

Jak kupić gry na PlayStation? Doładowanie PlayStation Store łatwą metodą na dokonanie zakupu

Mimo że gry na PlayStation można nabywać fizycznie, w sklepach z elektroniką, to coraz więcej osób docenia możliwość kupowania ich online, na przykład przy użyciu kart psc. Szeroko dostępną opcją są karty Playstation, które można dostać nawet w okolicznej Żabce.

Doładowanie PlayStation umożliwia zasilenie portfela środkami, które w późniejszym czasie można wydać na wybrane w PlayStation Store tytuły. Doładowanie PlayStation pozwala na zakup gier w wygodny sposób, jest również świetnym prezentem dla bliskiej osoby, która również jest zapalonym gamerem.

 

Artykuł sponsorowany.

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz