Znamy nowego przeciwnika Mariusza Pudzianowskiego

mariusz pudzianowski vs karol bedorf 2018 rok walkaZnamy nowego przeciwnika Mariusza Pudzianowskiego (12 – 5, 5 KO), pojedynek odbędzie się już w pierwszej połowie 2018 roku, podczas gali KSW 43. Impreza jest planowana na połowę Czerwca, prawdopodobnie miejscem na którym stanie oktagon, będzie Ergo Arena, jednak co do tego brak oficjalnego potwierdzenia.

Przeciwnikiem słynnego Pudziana, będzie wielki mistrz KSW – Karol Bedorf (14 – 3, 5 KO), jak można zauważyć zawodnicy mają tyle samo walk, jednak Bedorf ma nieco więcej zwycięstw.

Pojedynek Mariusz Pudzianowski vs Karol Bedorf

Już od kilku lat, pojedynek ten był wywoływany przez media oraz kibiców, sam Pudzian zawsze mówił z pokorą, że jeszcze nie jest gotowy na to starcie, jednakże nie wyklucza w przyszłości, że do niego dojdzie.

Mariusz słynie z tego, że nie rzuca słów na wiatr i tanio skóry nie sprzedaje, jak powiedział tak zrobił, osobiście Pudzilla rzucił wyzwanie Bedorfowi. Na odpowiedź nie musiał długo czekać, Karol odpowiedział: „Mariusz Pudzianowski rzuciłeś mi wyzwanie a ja je przyjmuję. Bez pajacowania, bez zbędnych idiotyzmów, tylko sportowa postawa i sportowy pojedynek. Jestem gotowy, niech KSW to ogłosi i poda miejsce i czas naszego starcia”. Włodarze KSW oczywiście zatwierdzili tę walkę.

Pudzianowski już za 2 dni kończy 41 lat, Bedorf ma obecnie 34 lata, doświadczenie, również leży po stronie Karola, bukmacherzy z pewnością będą stawiać na młodszego z fighterów…

Mariusz Pudzianowski – coraz większe doświadczenie w MMA

Osobiście uważam, że Pudzianowski nie jest na straconej pozycji, aktualnie zwyciężył 3 walki z rzędu i od Czerwca 2016 roku jest niepokonany, pokonał Popka, Tyberiusza Kowalczyka oraz z mocnego Jaya Silvę.

Na przestrzeni lat, zbierał doświadczenie pokonując takich fighterów jak: Bob Sapp, Butterbean, McCorkle, Oli Thompson, Paweł Nastula, Rolles Gracie. 

Zdania na pewno będą podzielone a wszystko i tak zweryfikuje ring 🙂

WIDEO: Pudzian wyzywa na pojedynek Bedorfa

 

 „Ja jestem gotowy, to drzewo dojrzało, może zweryfikujesz moje umiejętności, czekam na Ciebie !” – krzyczy Pudzian

Zapraszamy również do komentowania i głosowania w ankiecie „Kto wygra walkę Pudzian vs Bedorf ?”

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

 

[poll id=”10″]

 

 

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

2 thoughts on “Znamy nowego przeciwnika Mariusza Pudzianowskiego

Dodaj komentarz