Zawody: Mistrzostwa Europy Strongman 2019 – Anglia

zawody mistrzostwa europy strongman 2019 leedsKolejne wielkie emocje przed nami, Mistrzostwa Europy Strongman 2019, odbędą się już 6 Kwietnia o godzinie 17:00 w First Direct Arenie w mieście Leeds w Wielkiej Brytanii. 

Zawody są jednocześnie kwalifikacjami do tegorocznych Mistrzostw Świata Strongman 2019, dlatego emocje z pewnością będą sięgać zenitu, a zawodnicy dadzą z Siebie sto procent !

Zawody: Mistrzostwa Europy Strongman 2019

Jeżeli chcesz być częścią tego wydarzenia i zobaczyć na żywo zmagania najsilniejszych ludzi w Europie, pospiesz się, w sprzedaży pozostały ostatnie bilety. Z pewnością nie będziesz żałował, ponieważ na zawodach będzie można zobaczyć wielkie gwiazdy m.in. znanego z Gry o Tron Hafthora Bjornssona „The Mountain”, Laurence Shahlaei „The Warrior” oraz Konstantine Janashia „The Georgian Bull”.

strongman 2019 mistrzostwa europy

Jak zapewne zauważyłeś brakuje jeszcze jednego wielkiego nazwiska, Eddie Hall, który zrezygnował z występów w strongmanach z powodów zdrowotnych o czym pisaliśmy w jednym z wcześniejszych newsów:

Eddie Hall oficjalnie rezygnuje ze Strongmanów 2018

Podczas zawodów wystąpi 12 zawodników, który okaże się najlepszy ? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za 4 miesiące. Faworytem z pewnością jest Hafthor, aczkolwiek wszystko może się zdarzyć !

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 4

Dodaj komentarz