Eddie Hall oficjalnie rezygnuje ze Strongmanów 2018

Eddie Hall odchodzi ze strongmanów, rezygnacjaWiadomość z ostatniej chwili, Eddie Hall oficjalnie odchodzi z rywalizacji Strongmanów. We wczorajszym wpisie na Instagramie Eddie opublikował bardzo ważną dla Siebie, życiową decyzję „Quits Strongman : (”

Eddie Hall w swojej karierze miał 3 najważniejsze cele, które bardzo często podkreślał w wywiadach:

Po pierwsze, chciał poznać Arnolda Schwarzeneggera

Po drugie, chciał wygrać tytuł Mistrza Świata Strongman

Po trzecie, chciał ustanowić rekord Świata w martwym Ciągu, podnosząc pół tony !

W swojej karierze w 2017 roku, spełnił wszystkie 3 swoje cele !

Eddie Hall Martwy Ciąg 500 kg !

Eddie Hall może pochwalić się również, przysiadem 405 kg oraz wyciskaniem 300 kg !

Eddie Hall kilka słów

Eddie Hall ma 30 lat, pochodzi z Anglii w 2017 roku zdobył tytuł najsilniejszego człowieka na Świecie. 5 razy zdobył tytuł najsilniejszego mężczyzny w Wielkiej Brytanii (2014, 2015, 2016, 2017, 2018) !

Eddie Hall wymiary:

Wzrost: 190 centymetrów

Waga: 186 kilogramów, przed schudnięciem !

Eddie Hall to tytan pracy, mimo zwycięstwa tytułu WSM w 2017 roku oraz licznych kontuzji, nadal uczestniczył aktywnie w konkursach jak Giants na żywo czy Mistrzostwach Europy 2017, na których zdobył 2 miejsce.

Eddie doszedł do punku w swojej karierze, w którym musiał poukładać sobie wszystko w głowie , wyraźnie schudł i skupił się na swoim zdrowiu, wczoraj podjął oficjalną decyzje o rezygnacji ze Strongmanów, informując o tym swoich fanów wpisem na Instagramie .

Eddie Hall odchodzi ze strongmanów

 

Hall rezygnując z aktywnych startów w zawodach Strongman, z pewnością nie zniknie z życia siłaczy, można obserwować go na jego instagramie, w którym przez cały czas dodaje zabawne materiały jak np. wypicie potu przez Martyna Forda …

Nie jest wykluczone, że Eddie pobawi się w wrestlera w WWE lub wcieli się w gwiazdę Hollywood, pożyjemy, zobaczymy.

Eddie Hall jest dowodem na to, że warto marzyć i wyznaczać sobie wysokie cele, krok po kroku swoją tytaniczną pracą, uzyskał spełnienie i wieczną popularność w kartach Strongman.

Cała redakcja Pakernia24, życzy sympatycznemu Strongmanowi, dalszych sukcesów sportowych oraz spełnienia w życiu prywatnym jak i zawodowym, dziękujemy Eddie : )

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

 

Ocena: 5/5 | Głosów: 4

Dodaj komentarz