WYNIKI: MŚ kulturystyka i fitness Santa Susanna Hiszpania 2020

wyniki santa sussana 2020 hiszpania mistrzostwa świata kulturystyka i fitness
Mariusz Bałaziński 1 miejsce

Mistrzostwa Świata kulturystyka i fitness Santa Susanna Hiszpania 2020 dobiegają końca, oto wyniki zawodów:

Forma wszystkich zawodników stała na bardzo wysokim poziomie, konkurencja jest bardzo wyrównana, poziom organizacji zawodów jest wyśmienity. Nasi reprezentanci zdobywają medale, czego chcieć więcej?! 🙂

• W kategorii Men’s Physique poniżej 182 centymetrów wzrostu, 3 miejsce zajął Damian Dombrowski
  • W kategorii kulturystyka mężczyzn poniżej 80 kilogramów, Dawid Zioła zajął 2 miejsce, Daniel Kunikowski – 5 miejsce, Mariusz Balaziński – 6 miejsce!
  • W kategorii kulturystyka poniżej 90 kilogramów, Sebastian Szmyt, zajął 3 miejsce, Robert Kaczmarek – 5 miejsce, Jakub Potocki – 9 miejsce, Paweł Zukowski – 10 miejsce.
  • W kategorii kulturystyka poniżej 95 kilogramów, Adrian Konieczyński zajął 5 miejsce.
  • W kategorii kulturystyka powyżej 95 kilogramów, Tomasz Kornalewski zajął 3 miejsce, Paweł Sawicki – 9 miejsce.
  • W kategorii Women’s Physique powyżej 163 centymetrów wzrostu, Aleksandra Krzyworzeka, zajęła 2 miejsce!
  • Master kulturystyka klasyczna, wiek 40-49 lat OPEN, Rafał Jałowiecki zajął 5 miejsce, Rafał Birnbach – 9 miejsce.
  • Master Games kulturystyka klasyczna powyżej 40 lat OPEN, Tomasz Laszko zajął 2 miejsce, w kategorii open 8 miejsce!
  • Kulturystyka klasyczna mężczyzn poniżej 175 centymetrówDaniel Kunikowski zajął 1 miejsce oraz overallu 4 miejsce!
  • Master kulturystyka mężczyzn wiek 40-44 lat, poniżej 90 kilogramów, Robert Kaczmarek, zajął 8 miejsce.
  • Master kulturystyka mężczyzn wiek 45-49 lat, poniżej 70 kilogramów, Rafał Birnbach, zajął 6 miejsce.
  • Master kulturystyka mężczyzn wiek 50-54 OPEN, Mariusz Balaziński zajął 1 miejsce oraz 7 miejsce w overallu!

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom doskonałej formy oraz zdobytych medali, życzymy wszystkiego najlepszego oraz samych sukcesów w rozwoju dalszej kariery!

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba