Trener personalny gwiazd – kilka porad

Większość trenerów personalnych marzy o tym żeby trenować gwiazdy, nic w tym dziwnego gdyż wiążą się z tym wyższe zarobki, większa popularność oraz ekscytujące życie ponieważ trener personalny gwiazd podróżuję z nimi po całym świecie.

Chociaż wszystko to sprawia że trenowanie gwiazd brzmi wręcz niesamowicie, jest to praca która wymaga pełnego zaangażowania, nie standardowych godzin pracy oraz zdecydowanego wysiłku do osiągnięcia celu.

Każdy człowiek który korzysta z usług trenera personalnego robi to z dwóch powodów, żeby dobrze wyglądać i czuć się świetnie!.

Główną różnicą między szkoleniem podstawowego trenera a trenera gwiazd wynika z tego że na trenerze gwiazd wywierana jest o wiele większa presja i pilność.

Klient „Celebryta” musi być w nienagannej formie na nadchodzące wydarzenie bądź występ, a rolą trenera jest doprowadzić go do takich rezultatów jakich oczekuje w jak najkrótszym czasie.

Sekret tkwi w projektowaniu ekskluzywnych planów treningowych i planowanie skutecznych diet odpowiednich dla danego klienta.

A o to kilka porad które pomogą Ci zostać Trenerem Personalnym Gwiazd

1 Pierwsze co musisz zrobić to zdobyć certyfikat, czyli zdobyć wymagane kwalifikacje z akredytowanych źródeł które zmaksymalizują Twoje szanse na zatrudnienie w ekskluzywnej siłowni. Wybór odpowiedniego szkolenia osobistego jest bardzo ważny.


2 Zbuduj silną bazę klientów, zacznij pracować jako trener personalny, dołóż wszelkich starań aby Twoi klienci osiągnęli cel który sobie postawili, w ten sposób poprzez ustne i społecznościowe opinie Twoja rozpoznawalność wzrośnie.


3 Przygotuj strategie marketingowe, ważne jest aby wiedzieć jak korzystać z najnowszych strategii marketingowych tych online jak i offline, w tym celu będziesz musiał/a zainwestować czas i pieniądze aby zbudować silną reputację w celu walki z konkurencją i oczywiście myśleć nad tym jak się wyróżnić.


4 Musisz posiadać idealną sylwetkę, w tym celu ciężko pracuj nad swoim ciałem, żeby Twoje ciało mówiło samo za siebie dlaczego to właśnie Ciebie powinien przyszły klient wybrać. Afiszowanie się swoją sylwetką wśród gwiazd na mediach społecznościowych i w innych sytuacjach, pomoże Ci w podniesieniu swojego profilu w górę, co powinno sprawić że staniesz się Trenerem Personalnym Gwiazd!.


5 Zatrudnij się w siłowni gdzie uczęszczają celebryci. Spróbuj zatrudnić się w najdroższych siłowniach w mieście, praca w renomowanej siłowni wpłynie również na Twoją karierę. Będzie to wspaniała okazja żeby zostać zauważonym przez celebrytów.


6 Skontaktuj się prywatnie z menadżerami gwiazd. Skontaktuj się z menadżerami gwiazd oferującymi szkolenie ich za darmo, wyślij swoje portfolio i ciężką pracę jaką dotąd wykonałeś/aś, możesz również wysłać bezpłatny 10 dniowy plan treningowy.


7 Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami fitness, ucz się wszystkich nowych metod treningu, diety, sportów oraz fizjologii człowieka. Zapisuj się na kursy aby pogłębiać specjalistyczną wiedzę taki jak np. żywienie czy umiejętności motoryczne. Oczekiwania gwiazd są bardzo wysokie, oczekują oni że ich trener osobisty będzie ekspertem swoim zawodzie.


8 Musisz posiadać własną stronę internetową, która będzie platformą do publikowania Twoich osiągnięć, pomysłów na temat metod fitness, wideo na których prezentujesz ćwiczenia, stwarzaj unikalne programy treningowe które pomogą przyciągnąć klientów i pozwolą zdobyć przewagę nad konkurencją.


9 Musisz być otwarty/a na przeprowadzkę, jeśli mieszkasz w małym mieście zostanie trenerem personalnym gwiazd wiązało by się z cudem. Musisz przeprowadzić się do większego miasta gdzie jest o wiele więcej możliwości, gdzie celebryci zwykle mieszkają i pracują.

 


10 Musisz być przygotowany/a na pracę w zmiennym harmonogramie. Oczywiście będziesz musiał/a ułożyć harmonogram pod bardzo napięty grafik celebryty z którym będziesz pracować, ale biorąc pod uwagę korzyści jakie wyciągniesz z tej pracy pozwala to na mały kompromis.

 

Redaktor Pakernia24: Bartek Janczak

 

Ocena: 5/5 | Głosów: 4

Dodaj komentarz