Znany aktor The Rock i nowy program dla prawdziwych gladiatorów

the titan games the rock dwayne johnsonDwayne Johnson znany jako „The Rock” nie może narzekać na nudę. Sporty siłowe oraz branża filmowa to dla Dwayna, zdecydowanie za mało.

3 Stycznia 2019 roku startuje z nowym programem swoje autorstwa, który nosi nazwę „The Titan Games”, transmisja będzie odbywać się na kanale NBC.

The Titan Games, to program o tematyce sportowej, w którym główną rolę, będzie odgrywać siła, wytrzymałość oraz zwinność. Osoby trenujące Crossfit oraz Kalistenike, mają zdecydowanie największe szanse ze względu na podobną charakterystykę swoich treningów. W programie mogą wystąpić osoby z całych Stanów Zjednoczonych.

Ogólny zarys programu, będzie wyglądać jak dawny American Gladiators !

Sam Dwayne Johson pisz o swoim nowym programie, że:

“Moim celem było stworzenie globalnej platformy, która rzuciłaby światło na ludzi z różnych środowisk, którzy mogą stać się mistrzami, dzięki swoim epickim osiągnięciom sportowym. Poprzez krew, pot i szacunek TYTANI zostaną nagrodzeni.“

The Titan Games logo
The Titan Games logo

 

Już dziś z niecierpliwością czekamy na pierwszy odcinek, trzymajmy kciuki za tą produkcję, być może w przyszłości przyjmie się i w Polsce ?

Zobaczyłbym chętnie w tym programie tytana na siłowni – Mariusza Pudzianowskiego 🙂

WIDEO: Trailery The Titan Games !

Premiera programu The Titan Games

Premiera programu już 3 Stycznia 2019 roku !

NBC zamówiło na początek 10 odcinków serii, jeżeli pomysł się przyjmie, możemy być pewni, że program będzie transmitowany przez wiele lat.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *