Shawn Rhoden dodał nowe zdjęcie swojej aktualnej formy 2019!

Shawn Rhoden a Mr Olympia 2019

Jak już wiadomo, Shawn Rhoden nie wystąpił na Mr Olympia 2019, ze względu na napaść na tle seksualnym którą jest oskarżony. Pomimo przejścia testu z wykrywaczem kłamstw i tak nie został dopuszczony do zawodów. Jednak mimo świadomości tego że nie wystąpi nie przestał trenować i przygotowywać się do Mr Olympia.

Shawn Rhoden – Forma 2019

Po formie jaką pokazał na zdjęciu na Instagramie, można śmiało stwierdzić, że byłby bardzo dużą konkurencją dla reszty zawodników, kto wie czy biorąc udział w Mr Olympia, nie zagroził by zwycięstwu Brandona Curry, albo wręcz mu odebrał upragniony tytuł.

Shawn Rhoden 2019
Shawn Rhoden 2019

Tego się nie dowiemy już na Mr Olympia 2019, ale za rok już Mr Olympia 2020 na których powróci kategoria kobiecej kulturystyki Ms Olympia 2020. Dla chcących poczytać więcej na temat Ms Olympia, zapraszam na podstronę:

https://www.pakernia24.pl/ms-olympia-kobieca-kulturystyka-powraca


Zależy nam na waszej opinii !

A wy co sądzicie o formie Shawna Rhodena? Miałby szanse wygrać Mr Olympia 2019? Piszcie w komentarzach, zapraszam również do polubienia oficjalnego FanPage na Facebooku https://www.facebook.com/pakernia24/ , gdzie dodawane są codziennie posty o tematyce fitness, dieta, kulturystyk i wszystko co związane ze sportami siłowymi. Piona

Redaktor Pakernia24: Bartek Janczak

Ocena: 5/5 | Głosów: 5

Dodaj komentarz