UPDATE: Ronnie Coleman operacja zakończona sukcesem, czy to już koniec ?

Ronnie Coleman operacja 2019W ostatnich newsach wspominaliśmy dość często o kolejnych operacjach i zabiegach 8-krotnego Mistrza Świata w kulturystyce Ronniego Colemana

Big Ronn miał ostatnio wypadek w swoim domu, podczas którego doznał kolejnego urazu, okazało się, że wypadł mu dysk w odcinku szyjnym kręgosłupa, który naciskał na rdzeń kręgowy.

Po konsultacji z dwoma chirurgami, okazało się, że Mistrz potrzebuje kolejnej operacji…

Jak na wojownika przystało, Ronnie przyjął wyzwanie i podjął się kolejnej operacji z uśmiechem na twarzy. Coleman ma również pełne wsparcie rodziny, przyjaciół oraz fanów. Mistrz tylko w ostatnim czasie wydał bagatela 2 miliony dolarów na operacje kręgosłupa !

Operacja kręgosłupa 2019 rok !

Tuż po operacji, która zakończyła się SUKCESEM, Coleman dodał wpis na Instagramie, w którym wyraził swoją wdzięczność wobec wszystkich ludzi, którzy okazali mu wsparcie podczas wszystkich operacji.

„Dziękuję wam za wasze modlitwy, jesteście najlepszymi fanami w historii. W żaden sposób nie przetrwałbym tego bez waszej modlitwy i wsparcia. Teraz wiem na pewno, dlaczego Bóg umieścił mnie na tej Ziemi „.

Big Ronn jest wielką gwiazdą w internecie, w filmikach prezentował swoje ogromne mięśnie i ciężary na których operował podczas wykańczających treningów. Przy wyciskaniach wypowiadał często słynne słowa jak: „Light Weightbaby” i „Yeah Buddy”. Coleman pokazuje również, że mimo problemów i przeszkód walczy i brnie dalej jak prawdziwy mistrz !

„W ciągu ostatnich lat wątpiłem w siebie, ale już nie. Dzięki inspiracji i wsparciu, które otrzymuję od was, nie ma w mnie nigdy odwagi. Nawet moje najtrudniejsze czasy były wspaniałe, ponieważ kiedy masz miłość i wsparcie, które otrzymuję od was, nic nie jest w stanie cię zniszczyć „.

Ronnie wyszedł ze szpitala, rokowania w sprawie jego zdrowia są naprawdę optymistyczne. Ronnie ma 54 lata, jego czasy świetności już minęły, jednak pragniemy, aby wrócił do pełnego zdrowia i mógł robić to co kocha, czyli dźwigać ciężary !

Pozostaje mieć nadzieję, że jego historia zakończy się happy endem i zostanie w pełni wyleczony i wróci do swojej życiowej rutyny.

ZDROWIA MISTRZU ! : )

Dla chcących zgłębić temat, poprzednie newsy:

Mistrz Ronnie Coleman wydał prawie 2 mln $ na operacje i nie będzie chodzić ?

 

Ronnie Coleman kolejna operacja kręgosłupa czy ostatnia ?

 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian – RASPER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *