Tragedia Roelly Winklaar wypada z Mr Olympia 2020 kilka dni przed zawodami

roelly winklaar mr olympia 2020
instagram.com/roellywinklaar/

Wiadomość z ostatniej chwili, mamy fatalne wiadomości, na kilka dni przed zawodami Mr Olympia 2020 z rywalizacji wypada Roelly Winklaar! Powód ostatnimi czasy bardzo popularny, Roelly ogłasza, że otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa, który uniemożliwia mu start w zawodach!

Ostatnie aktualizacje formy Winklaara wyglądały obiecująco, widać że poprawił sporo szczegółów. Prawdopodobnie nie miałby szans na najwyższy stopień na podium, jednak mógłby ostro namieszać w stawce. W 2019 roku, zajął 5 miejsce, inkasując 40 000$

Oto oficjalna wiadomość od Winklaara

„Z niezwykle smutnym i ciężkim sercem chcę oficjalnie ogłosić wszystkim moim fanom, kibicom i wszystkim innym w branży, że niestety nie będę startował na Mr. Olympia 2020”

„Wynik testu na obecność Covid-19 był pozytywny podczas pobytu w Turcji w drodze do USA. Próbowaliśmy wszystkiego, co tylko mogliśmy, ale będąc pozytywnym pod względem Covid-19, tak naprawdę nic innego nie możemy zrobić. W międzyczasie wystąpiły pewne objawy Covid-19 i teraz skupiam się na całkowitym wyleczeniu. Chociaż wiadomość już się rozeszła, to sprawiedliwe, żebym wszystkich osobiście poinformował o tym nieoczekiwanym obrocie wydarzeń”


„Mój trener @ahmd_askr i ja bardzo chciałem pokazać Ci w tym roku zupełnie inną sylwetkę. Coś, czego nigdy wcześniej nie widziałeś. Niemniej jednak zapewniamy, że kiedy będę w trakcie rekonwalescencji, będziemy pracować nad naszym planem gry na 2021”

„Dziękuję całości @mrolympiallc i @ifbb_pro_league zespół, który był gotowy pomóc nam na każdym kroku. A moim sponsorom i wszystkim innym za ich wsparcie”


„Do zobaczenia w 2021 roku! Pokój”

Wszystko wygląda na to, że Roelly był w drodze z Turcji do Stanów Zjednoczonych i podczas kontroli testy wykazały obecność Covid-19. Z pewnością jest to bardzo bolesny cios dla Winklaara, który musi zrezygnować z rywalizacji na kilka dni przed jej rozpoczęciem…

Tym samym lista wielkich nieobecnych powiększyła się o kolejną osobę, Cedric McMillan, Flex Lewis, Nathan De Asha, Rafael Brandao, Shawn Rhoden – miejmy nadzieję, że Hadi Choopan otrzyma wizę i uda mu się dotrzeć na czas na Mr Olympia 2020!

Roelly Winklaar nie wystąpi na Mr Olympia 2020, sami oceńcie czy miałby szansę w rywalizacji z innymi topowymi zawodnikami? Oto jego nagranie z 6 Grudnia:

Winklaar nie wystąpi w tym roku, niestety trzeba się z tym pogodzić, życzymy dużo zdrowia! Jednak w stawce pozostało jeszcze kilku doskonałych zawodników, którzy z pewnością dostarczą nam wielkich emocji. Kto według was sięgnie po tytuł?

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz