Rich Piana nie żyje miał 46 lat

rich piana nie żyjeDziś mamy dla was bardzo smutną wiadomość, nie żyje Rich Piana, sławny kulturysta. Miał 46 lat, jak wiadomo w ostatnich dniach Piana był w śpiączce farmakologicznej, po tym jak doznał udaru mózgu. 

Prawdopodobnie przyczyną śmierci było wieloletnie zażywanie sterydów, do czego Rich przyznawał się publicznie, wspominał, że zażywa je już od 30 lat.

W Piątek 25.08.2017 Rich Piana zmarł. Składamy szczere kondolencje.

Kolejny raz w ostatnim tygodniu kiedy dochodzi do śmierci w kulturystyce, niedawno zmarł Dallas McCarver, który jak donoszą media zadławił się jedzeniem.

 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

4 odpowiedzi na “Rich Piana nie żyje miał 46 lat

  1. Takie są skutki stosowania dopingu. Zarówno Piana jak i McCarver mieli wielką masę mięśniową a zdobywane to było na przyjmowanie hormonów i innych wszelkich wynalazków. Cykle sterydów na zmianę z cyklami diuretyczno-sterydowymi dają niestety taki skutek. Samo odwadnienie organizmu jest jakąś patologią przy czym jednocześnie przyjmowane sayspecyfiki rozrzedzające krew które tym samym zmniejszają jej krzepliwość. W świetle tych wydarzeń tacy ludzie jak Morgan Aste, Big Ramy powinni się głęboko zastanowić czy nie będą następnymi… To samo się tyczy dwóch 50-latków Levrone i o zgrozo Flexa Wheelera które miał wielkie problemy z nerki tj przeszczep oraz doprowadził się do zaniku naturalnego testosteronu… A zresztą takie nazwiska jak M
    Matarazzo, A. Muenzer, Greg Kovacs, M. El Sonbaty… itd… mówią sami za siebie

  2. Kulturystyka tych czasow to katastrofa kulturysci sa za cieżcy za duza masa niema litery v i to jest problem.kulturysci niewygladaja jak kulturysci wygladaja jak kalecy ,ledwo chodza za duza masa,dwóch wspanialych kulturystow w krótkim czasie odeszlo kochani uwazajcie co robicie na silowni pozdrawiam ( cwiczyc to trza umic)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.