Pudzianowski prezentuje swoją siłę, 200 kg w serii na klatkę

mariusz pudzianowski trening klatkiMariusz Pudzianowski, były Polski StrongMan, pięciokrotny Mistrz Świata, aktualnie zawodnik MMA federacji KSW, prezentuje swoją siłę na ławeczce !

19 Listopada 2018 na swoim kanale na YouTube, Mariusz opublikował nagranie, w którym trenuje klatkę piersiową.

„No co samo się nic nie zrobi, trochę cycków trzeba podpompować” – tymi słowami zaczyna na spokojnie swoją serię wyciskania…

Na koniec treningu wykonał 2 serie, 200 kilogramową sztangą na kilka powtórzeń !

Na dobicie, żeby tego było mało, wziął 50 kilogramowe hantle i jak gdyby nic wykonał 10 powtórzeń.

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny udowadnia, że jest tyranem pracy, mimo 41 lat utrzymuje świetną formę oraz olbrzymią siłę. Bez wątpienia siła została wypracowana przez wiele lat, kiedy Mariusz był zawodnikiem Strongman.

Na koniec Pudzilla wypowiada słowa, które każdy kto podąża za swoim celem  i chce osiągnąć coś w życiu, powinien wyryć na ścianie – „samo się nic nie zrobi, do boju!”

Mariusz Pudzianowski wyciskanie na klatkę – seria 200 kg

Jak sam pokazuje na wideo, Pudzianowski wykonuje około 12 serii na płaskiej ławeczce, zaczynając od 140 kg, kończąc na 200. Na koniec dobija klatkę 2 seriami – hantelkami 45 lub 50 kg, po dziesięć powtórzeń.

Szacuneczek Mariusz, życzymy powodzenia podczas walk w oktagonie w 2019 roku, jednego jesteśmy pewni, Pudzian tanio skóry nie sprzeda ! 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz