Puchar Polski Strongman Lisia Góra i niespodzianka

Zawody Strongman 09.08.15

zawody strongmanKolejne ciekawe wydarzenie sportów siłowych, już 9 Sierpnia 2015 roku odbędzie się Puchar Polski StrongMan w którym sędzią głównym będzie nie kto inny jak legendarny Mariusz Pudzianowski. Zawody odbędą się o godzinie 16:00 na stadionie klubu sportowego – Orzeł w Lisiej Górze niedaleko Tarnowa.

W słoneczne Niedzielne popołudnie zobaczymy między innymi zawodników: Hirsza, Kopackiego, Ostaszewskiego, Kobylarza, Rawińskiego oraz Wlizło. Oczywiście Pudziana lecz tym razem tylko w roli sędziego… miło powspominać kiedy to Mariusz dominował w StrongManach, w ciemno można było obstawiać kto stanie na najwyższym stopniu podium.

Konkurencje w jakich będą zmagać się siłacze: spacer farmera i buszmena, przeciąganie tira, przetaczanie opon, zegar, trzymanie samochodu na czas. Przewidywany czas na zawody to 2,5h. Wstęp Wolny.

Niespodzianką Festynu Wakacyjnego w Lisiej Górze będzie występ Szymona Wydry, Carpe Diem. O Godzinie 19:00 muzycy będą rozkładać i testować sprzęt, około 20:00 odbędzie się sam występ. To wspaniałe dopełnienie tych wielkich emocji których przysporzą nam siłacze.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Plakat Zawody Strongman

plakat lisia góra strongman

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz