Dzikie tłumy podczas powitania Big Ramiego na lotnisku w Egipcie

źródło: instagram.com/big_ramy/

Big Ramy został nowym mistrzem Świata w kulturystyce mężczyzn podczas Mr Olympia 2020, nic dziwnego, że podczas powrotu na lotnisko, na Egipcjanina czekał dziki tłum rozentuzjazmowanych fanów.

Bardzo miły obrazek, widać jak wielki wpływ na popularyzację kulturystyki w Egipcie ma sympatyczny Big Ramy. Egipcjanin na swoim Instagramie uzbierał aż 2,9 miliona obserwujących! Mamdouh Elssbiay zasłużenie zdobył tytuł i dołączył do grona szesnastu kulturystów, którzy wygrali zawody Mr Olympia.

Powrót Big Ramiego do domu

Pomimo panującej pandemii koronawirusa, nikt nie mógł powtrzymać tłumu fanów oraz przedstawicieli mass mediów. Wszyscy przyszli po to aby przywitać nowego mistrza kulturystyki, widać jak bardzo popularna w Egipcie jest kulturystyka i osoba Big Ramiego. Miejmy nadzieję, że nasz żelazny sport osiągnie tak ogromną popularność na całym Świecie.

Na Big Ramiego bardzo miły gest czekał już na lotnisku w USA, na nagraniu można zauważyć napis „Congratulations Big Ramy”, który był stworzony z baloników z helem.

Dla przypomnienia Big Ramy za 1 miejsce podczas Mr Olympia 2020 otrzymał 400 000$, na drugim miejscu znalazł się zeszłoroczny mistrz Brandon Curry, a na najniższym stopniu podium stanął legendarny Phil Heath, który posiada na swoim koncie aż 7 tytułów Mr Olympia.

Jeszcze raz gratulujemy tego niesamowitego osiągnięcia, przesympatycznemu Egipcjaninowi :)!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *