Ważąc 82,5 kg podniósł 405 kg w martwym ciągu pobił rekord Świata!

Dmitrij Nasonov martwy ciąg 405 kilogramów
źródło: instagram.com/nasonov.dmitriy/

Kolejny niesamowity wynik siłowy w 2020 roku! Niesamowity trójboista Dmitrij Nasonov pobił rekord Świata w trójboju siłowym w swojej kategorii wagowej.

Dmitrij waży zaledwie 82,5 kilograma, tak niska waga nie przeszkadza mu osiągnąć wynik z innej planety, Nasonov podnosi 405 kilogramów w martwym ciągu! To niesamowity wynik, ciężar to 4,9 razy więcej niż jego masa ciała! 28-latek pobił również rekord wszechczasów w sumie w trójboju osiągnąć wynik, który wyniósł 910 kilogramów.

Zobacz ten wyczyn na wideo poniżej!

Dmitrij osiągnął ten niesamowity rezultat podczas WRPF World Powerlifting Championships 2020. Swoimi wynikami siłowymi ustanowił dwa rekordy Świata, które prawdopodobnie przez długi czas nie zostaną pobite. Jeden w martwym ciągu, drugi w łącznej sumie (przysiad + wyciskanie na ławce + martwy ciąg).

Nasonov podczas zmagań na tych zawodach przysiadł ze sztangą 325 kilogramów, wycisnął na ławce poziomej 180 kilogramów i wykonał niesamowity martwy ciąg 405 kilogramów. Łączna suma wyniosła 910 kilogramów!

To osiągnięcie jest dla Nasonova tym bardziej satysfakcjonujące, ponieważ przez trzy lata, cieżko trenował aby przekroczyć barierę 400 kilogramów w martwym ciągu. Jak widać cierpliwość popłaciła i w tym przypadku, podczas Mistrzostw Świata w Moskwie, w pięknym stylu Dmitry osiąga swoje cele, detronizując swoich rywali!

W mojej głowie jest sporo niezadowolenia z samej realizacji, ale – krótko mówiąc – polowanie na liczby zakończyło się sukcesem” – napisał na swoim Instagramie Nasanov!

Dmitrij Nasonov to młody zawodnik, jeżeli nie dopadnie go żadna kontuzja, możemy być pewni, że ten siłacz nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, z pewnością będziemy obserwować jego poczynania w 2021 roku!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz