Phil Heath gwiazdą wrestlingu WWE ?

phil heath wrestling wweZnany kulturysta, 7-krotny Mr Olympia zmieni fach ? Wszystko możliwe, że Phil Heath myśli poważnie o występach w WWE jako wrestler. 

Wielu kibiców zastanawia się czy to możliwe, kiedy to Phil pojawił się na WWE Monday Night Raw, wszyscy zaczęli spekulować o ewentualnej zmianie dyscypliny sportowej … 

Czy Phil wykorzysta swoją popularność i doskonałe warunki fizyczne do zwojowania WWE ? Szybko przypomina się sytuacja naszego Pudzianowskiego, który ze StrongMana stał się zawodnikiem MMA i szybko zrewolucjonizował świat MMA w Polsce oraz rozpopularyzował federację KSW.

Phil Heath w WWE, bliżej niż dalej ?

Phil Heath daje swoim fanom do zrozumienia, że do realizacji tego pomysłu może być bliżej niż dalej …

Sam Phil mówił otwarcie, że byłby zainteresowany WWE, na Instagramie dodał zdjęcie odrzutowca z designem WWE i dopisał tajemniczo „czy to znak, że powinienem …) 

phil heath samolot wwe

Phil wyraźnie zainspirował się WWE, zaprzyjaźnił się również z gwiazdą wrestlingu MOJO RAWLEYEM : )

WIDEO Phil Heath na WWE

Osobiście uważamy, że to wszystko jest możliwe, kulturysta to świetny materiał na zawodnika, brak umiejętności walki można szybko nadrobić, a prezencje jak doskonale wiemy ma perfekcyjna.

Sting i Ultimate, również byli wcześniej kulturystami i teraz doskonale sobie radzą : )

WWE to głównie rozrywka, a Phil mógłby swoją sławą ją dostarczyć, czy kibice to zaakceptują ? Kto wie, osobiście zobaczyłbym jak Heath radzi sobie w wielkim SHOW. Pożyjemy zobaczymy …

 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian – RASPER

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz