Polak Paweł Filleborn został Wiceprezydentem IFBB

paweł filleborn wiceprezydent ifbb, prezez pzkfitsKongres IFBB 2018 przyniósł dobre wieści dla Prezesa PZKFiTS Pawła Filleborna, Polak został wybrany na stanowisko wiceprezydenta federacji IFBB, stając się prawą ręką Dr. Rafaela Santonja (obecnego prezydenta IFBB).

Kadencja Pawła Filleborna, będzie trwała 4 lata. Miejsca na fotelu wiceprezydenta IFBB na Europę, ustąpił Niemiec Albert Busek.

Paweł Filleborn historia

Paweł Filleborn jest prezesem PZKFiTS od 20 lat, swój debiut zanotował w 1998 roku. Wybór podczas kongresu IFBB to świetne zwieńczenie okrągłej rocznicy.

Od 2006 roku Filleborn, sprawuje funkcję przewodniczącego Komisji Sędziowskiej IFBB, podróżuje po całym Świecie, większość weekendów spędza poza domem. To spore poświęcenie, pokazuje jak bardzo Pan Paweł jest związany ze sportami sylwetkowymi i utwierdza w słuszności wyboru : )

Paweł Filleborn za swoją ciężką i konsekwentną pracę w rozwoju i poprawie sportów sylwetkowych, w pełni zasłużył na uznanie Prezydenta IFBB oraz 94 delegatów z różnych Państw, którzy uczestniczyli na kongresie.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć wszystkiego dobrego na nowym stanowisku oraz powodzenia w podejmowaniu nowych wyzwań, które czekają na stanowisku wiceprezydenta IFBB ! 

Paweł Filleborn, Albert Buzek, William Tierney, Rafael Santonja

Na zdjęciu od prawej:  Sekretarz Generalny IFBB William Tierney, Rafael Santonja, Albert Buzek, Paweł Filleborn. Były wiceprezydent IFBB na Europę – Albert Buzek, otrzymuje nagrodę IFBB za Całokształt Osiągnięć.

Kilka informacji o Pawle Fillebornie

Urodzony 29 Czerwca 1955 roku (63 lata), od 1998 roku prezes Polskiego Związku Kulturystyki i Trójboju Siłowego, polski były kulturysta, działacz. 

Jako kulturysta zdobył Mistrzostwo Polski w latach – (19822, 1985, 1986, 1990), oraz dwa razy piąte miejsce na Mistrzostwach Świata w 1986 oraz 1991 roku.

 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 5

Dodaj komentarz