Nerki damskie dla aktywnych kobiet – co wybrać?

Nerki damskie dla aktywnych kobiet

Coraz więcej osób stawia na aktywność fizyczną. Jednocześnie w czasie jej trwania lubimy posłuchać muzyki czy nawet porozmawiać z kimś przez telefon, a jednak nie można mieć zajętych rąk. I tu z pomocą przychodzą praktyczne torebki damskie, czyli nerki sportowe.

Dlaczego sportowa nerka to najlepsza torebka do aktywności sportowej?

Jeżeli myślimy o aktywności sportowej to zwykle torebka damska nam do niej nie pasuje. W końcu czasami ma zbyt krótkie uszy albo pasek, który uniemożliwia przełożenie jej przez ramię. Często jest zbyt ciężka, nieforemna. Nerki sportowe są zaprzeczeniem tych cech, dlatego to najlepsze torebki do aktywności. Można je nosić na wiele sposobów, zawsze zachowują swój fason. Ważnym atutem nerek sportowych jest fakt, że nie krępują ruchów. Można do nich włożyć telefon, zasunąć suwak i swobodnie biec. Nosząc sportową nerkę, mamy też większą kontrolę nad swoimi rzeczami niż w przypadku plecaków, w przypadku których jest się nieco bardziej narażonym na działanie kieszonkowców. Nerki sportowe mają zwykle więcej niż jedną przegródkę w związku z czym można w nich też zmieścić przekąskę treningową czy potreningową.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sportowej nerki?

Nerki damskie dla aktywnych kobiet przede wszystkim powinny być wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. W tym przypadku modele z ekoskóry nie sprawdzą się tak dobrze jak te wykonane z nylonu czy poliestru. Włókna poliestrowe czy nylonowe są mocniejsze i trwalsze. Nerki damskie tekstylne są też odporne na działanie wody i łatwe w czyszczeniu. Można też prać jej w pralce. Na pewno rodzaj nerki należy dopasować do danej aktywności. Gdy chce się zmieścić jeszcze butelkę z wodą czy przekąskę, to nerka powinna być większych rozmiarów. Kiedy decydujesz się tylko na lekki stretching czy rozciąganie, nie musisz zabierać ze sobą picia i jedzenia i możesz napić się i zjeść po treningu, a co za tym idzie zabrać mniejszą nerkę, taką, w której zmieści się telefon, portfel czy mus uzupełniający niedobory składników odżywczych. Na pewno zarówno w przypadku nerek męskich, jak i damskich wygodne jest zapięcie na klips. Torba nie powinna się wtedy przesuwać w trakcie aktywności czy powodować tarcia paska o skórę. Zarówno nerki męskie, jak i damskie to świetny pomysł na prezent dla osób aktywnych. Jeżeli szukacie dobrej jakości modeli damskich, to możecie znaleźć je w ofercie na stronie: https://www.skorzany.com/nerki-damskie-sportowe.

 

Artykuł zewnętrzny.

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz