Mr Olympia 2021 znamy oficjalną datę i miejsce zawodów

Mr Olympia 2021 data miejsce
źródło: instagram.com/ifbb_pro_league/

Organizatorzy najważniejszej imprezy kulturystycznej w roku ogłosili oficjalnie datę oraz miejsce Mr Olympia 2021!

Mr Olympia 2021 odbędzie się 7 – 10 Października 2021, w tym roku miejscem zawodów ma być Orlando na Florydzie a dokładnie Orange County Convention Center.

„Całe miasto powitało w zeszłym roku naszych kibiców i sportowców z otwartymi ramionami, a naszym celem jest teraz wzniesienie wszystkich rzeczy na zupełnie nowy poziom” – informuje Dan Solomon.

Organizatorzy zdecydowali się ponownie na Orlando z powodów problemów z organizowaniem imprez masowych w dobie koronawirusa. Do tej pory w latach 1999-2019, zawody odbywały się w Las Vegas.

„To był dumny moment dla nas wszystkich, kiedy obserwowaliśmy branżę spotykającą się w 2020 roku na Weekend Olimpijski, którego szybko nie zapomnimy. 
Ale to był dopiero początek. 
Nasz zespół pracuje już nad podniesieniem poprzeczki jeszcze wyżej w październiku. 
Nie będziesz chciał przegapić tego, co zaplanowaliśmy ”. – Jake Wood

Big Ramy – zwycięzca Mr Olympia 2020!

Wracając do Mr Olympia 2021, mamy informację, że po raz pierwszy w historii impreza obejmie 11 lig IFBB Pro oraz dywizję Wellness. Odbędzie się również Amatorska Olympia, która jest jednocześnie kwalifikacją dla sportowców NPC.

Jeżeli pragniecie zdobyć bilety VIP na to wydarzenie, polecamy się pospieszyć ponieważ, bilety będą w sprzedaży już na początku marca, sprzedaż zwykłych biletów jest przewidywana na kwiecień.

Już dziś serdecznie zapraszamy na Mr Olympia 2021. Mamy nadzieję, że w tym roku zawody obędą się bez większych problemów i na scenie zobaczymy wszystkich czołowych zawodników kulturystyki i fitness!

Więcej danych można odszukać pod adresem https://ptbo.edu.pl/ pod którym udostępniono inne szczegóły.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *