Hadi Choopan nie wystąpi na Mr Olympia 2020? Ma problemy z wizą!

Źródło fotografi Hadiego Choopana – instagram.com/hadi_choopan/

Do zawodów Mr Olympia 2020 pozostało 5 tygodni, wielu czołowych zawodników nie wystąpi w najważniejszej imprezie kulturystycznej w roku m.in. Shawn Rhoden, Flex Lewis, Cedric McMillan. Do tego grona może dołączyć jeden z czołowych zawodników Irański kulturysta Hadi Choopan!

Hadi Choopan w ubiegłym roku na zawodach Mr Olympia zajął 3 miejsce, co stawia go w roli jednego z kandydatów do zdobycia statuetki Sandowa. Hadi informuje, że ma problemy z wizą i nie jest pewien czy uda mu się konkurować podczas Mr Olympia 2020!

Problemy z wizą u Hadiego Choopana to odwieczny problem, niestety aby konkurować w Stanach Zjednoczonych, niezbędne jest uzyskanie wizy. Do Mr Olympia pozostało 5 tygodni, brak konkretnych informacji nie napawa optymizmem, do tego wszystkiego dochodzi pandemia koronawirusa, która nie ułatwia sytuacji.

Brak Hadiego Choopana podczas Olympi byłby wielkim ciosem dla fanów oraz widowiska. Hadi jest jednym z najlepszych kulturystów na Świecie o czym świadczy jego pierwszy występ w Stanach w 2019 roku, gdzie wywalczył 3 miejsce na Mr Olympia oraz porwał na kolana publiczność, za co otrzymał tytuł mistrza ludu!

Hadi Choopan udostępnia na swoim Instagramie informację, w której nie kryje strachu: twierdzi, że nie był w stanie uzyskać wizy i jest duża szansa, że nie uda mu się tego dokonać w odpowiednim czasie.

„Aktualizacja dotycząca mojego statusu wizy
Do tej pory nie mam nowej wizy. 
Muszę przeprowadzić wywiad z funkcjonariuszami ambasady USA, a wszystkie ambasady i konsulaty są zamknięte, z wyjątkiem ZEA. 
Ale znowu muszę dostać wizę do ZEA, co w dzisiejszych czasach wydaje się być bardzo trudne. 
Nie jestem pewien, czy uda mi się to we właściwym czasie.
Po prostu módl się za mnie ”

Miejmy nadzieję, że sytuacja nabierze rozpędu i tak jak w zeszłym roku, Hadi otrzyma wizę w stosunkowo krótkim czasie i wystąpi podczas Mr Olympia 2020!

Forma wygląda rewelacyjnie!

Zobacz również formę Hadiego Choopana 7 tygodni przed Mr Olympia 2020!https://www.pakernia24.pl/hadi-choopan-mr-olympia-2020/

Osiągnięcia Hadi Choopan

 • 2019 – Mr. Olympia – 3 miejsce
 • 2019 – IFBB Vancouver Pro – 1 miejsce
 • 2018 – Grand Prix Azji – 1 miejsce
 • 2017 – Mr Olympia Amatorów – 1 miejsce
 • 2017 – IFBB Sheru Classic – 2 miejsce
 • 2017 – Grand Prix Azji – 2 miejsce
 • 2015 – Mistrzostwa Świata WBPF – 1 miejsce
 • 2014 – Mistrzostwa Świata WBPF – 1 miejsce
 • 2013 – Mistrzostwa Świata WBPF – 1 miejsce
 • 2013 – Mistrzostwa Azji WBPF – 1 miejsce
 • 2012 – Mistrzostwa Świata WBPF – 2 miejsce

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *