Mariusz Pudzianowski ma dziewczynę, nowe informacje?!

Mariusz Pudzianowski to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych sportowców w Polsce, zna go również cała masa ludzi zza granicy. Mariusz znany jest głównie z występów jako Strongman, a teraz jako fighter MMA!

Mariusz bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, w których pokazuje swoje treningi, pracę zawodową oraz hobby. Jednak prawie nigdy nic nie mówi o swoim życiu prywatnym, oczywiście ma do tego święte prawo, co ciekawsi fani bardzo często pytają go o aspekty miłosne.

Tak było i tym razem, marcinraczka10111977 pod jednym z postów napisał:

„Panie Mariuszu, Ty się bierz za jakąś kobite. Trening ja ta lala :D”

Na co pudzianofficial odpisał:

„a Ty myślisz że kto w domu czeka????kot jak u Pana K u mnie w domu czeka zdrowa kobita;))))),nie wszystko jest na pokaz a na pewno moje życie priv.”

Tego nikt się nie spodziewał, Pudzianowski przewał milczenie i uchylił rąbka tajemnicy przed fanami 🙂 …

Widać, że Mariusz Pudzianowski ceni swoje życie prywatne i nie zamierza raczej się nim dzielić. Kto wie, być może kiedyś poznamy wybrankę serca Mariusza. Z całego serca szczerze życzymy wszystkiego dobrego sympatycznemu Pudzianowi i jego partnerce!

Pudzian z rodzicami opowiada o dziewczynach! 🙂

Osobiście nie widzę potrzeby ukrywania swojej partnerki, jednak szanuję decyzję Pana Mariusza, ma swoje zasady i nie ma w tym nic złego, a wy jakie macie zdanie na ten temat?

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *