Lazar Angelov wielki powrót po operacjach gwiazdy fitness 2020

Zdjęcie po prawej po wielkim powrocie!
źródło instagram.com/lazar_angelov_official/

Lazar Angelov z pochodzenia Bułgar ma aktualnie 36 lat, swoją karierę w branży fitness rozpoczął już w 2006 roku, kiedy dodał filmik na platformie YouTube! Za szczyt jego kariery uważamy 2013/2014 rok, kiedy był prawdziwy boom na jego osobę. Jednak po 2015 roku głosy na jego temat bardzo ucichły a sam Lazar bardzo rzadko dodawał aktualizację w swoich mediach społecznościowych.

Jak się okazało Lazar miał problemy zdrowotne, musiał poddać się zabiegowi obu łokci i obu kolan! To z pewnością zabrało całą jego formę, przez co musiał budować swoje ciało od nowa. W 2017 roku, postanowił powrócić, jednak nadal pozostawał nieco w cieniu, coś nadal nie grało…

Lazar Angelov po operacji

Popularność Lazara Angelova jest ogromna, posiada 14 milionów polubień na FaceBooku oraz 5,8 miliona obserwujących na Instagramie, to prawdziwa gwiazda branży fitness!

2 lata przerwy Lazara, wielki powrót w 2020 roku

Po 2017 roku Lazar miał 2 lata przerwy od ćwiczeń, ból stawów i ścięgien był niewyobrażalny, żeby mógł normalnie funkcjonować musiał zażywać środki przeciwbólowe. Przez ten czas nabawił się ostrej depresji i potrafił całymi miesiącami nie wychodzić z zacisza swojego domu!

Lazar przyznaje, że przez ten czas odbudował się nieco fizycznie, dzięki czemu wraca również jego równowaga psychiczna, jak sam stwierdził jest uzależniony od aktywności fizycznej, która daje mu kopa do życia. Jak trenuje czuje, że żyje, próbował innych przedsięwzięć, lecz nic nie dawało mu takiej satysfakcji jak kulturystyka!

W kwestii aktualnej formy swoich stawów twierdzi, że niestety nadal bolą, lecz jest znaczna poprawa!

Lazar Angelov po powrocie 2020 rok

Na fotografii powyżej, po prawej stronie widzimy Lazara prawdopodobnie po 2 letniej przerwie od ćwiczeń, po prawej stronie aktualnie, jest na prawdę nieźle, jednak do swojej szczytowej formy jest jeszcze daleko.

Prawdopodobny szczyt formy gwiazdy fitness
Niesamowita sylwetka Lazara

Powrót Lazara do branży fitness to doskonała wiadomość, jego osoba i forma była i jest wielką motywacją dla nowych i aktualnych adeptów sportów sylwetkowych.

Mam głęboką nadzieję, że Lazar wróci do pełni zdrowia, być może dzięki komórką macierzystym? Wtedy z pewnością wróci silny jak nigdy dotąd i zaprezentuje nam formę swojego życia. Życzymy dużo zdrowia dla Lazara, ćwicz i pokaż całemu światu jak wygląda prawdziwa miłość do żelastwa!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *