Reklama nowej firmy „Ladder” Arnolda Schwarzeneggera jest MOC !

Arnold Schwarzenegger nowa firma ladder suplementy dietyArnold Schwarzenegger ma już 71 lat i nadal nie zwalania tempa. Jest najlepszym kulturystą wszech czasów, doskonałym i sławnym na cały świat aktorem oraz politykiem. Arnold we wszystko co robi wkłada całe  swoje serce i zaangażowanie co owocuje, spektakularnymi sukcesami i osiągnięciami.

Firma z suplementami Ladder Arnolda

Tym razem Arnold za swój cel objął rozwój nowej firmy „LADDER”, w tłumaczeniu na język polski „DRABINA”. 

Zapewne jesteście ciekawi w czym specjalizuje się ta firma ? Pewnie nie będzie to zaskoczeniem, Arnold chce zrewolucjonizować branżę suplementów diety. Znając tego wielkiego wojownika, może ostro namieszać na rynku !

Arnold to 7-krotny zdobywca tytułu Mr Olympia – najlepszego kulturysty na Świecie. Dlatego jeżeli uczyć się coś na temat treningów na siłowni, to właśnie od samego mistrza !

Arni daje jasno do zrozumienia, „magiczna pigułka nie istnieje”. W pełni zgadzamy się z tymi słowami. Wszystko czego potrzebujemy to cel, marzenia i wizja, następnie ciężka praca, aby to osiągnąć … Możecie być pewni, Arnold wie o czym mówi : )

Oto reklama LADDER z udziałem samego Arnolda Schwarzeneggera !

Reklama posiada już ponad 3 miliony wyświetleń na instagramie oraz pół miliona na youtube !

Strona produktów to: weareladder.com

Nazwa „drabina” to odniesienie do życia, żeby wspinać się po jej szczeblach na sam szczyt !

Co oferuje Arnold?

Arnold i jego ekipa skupiają się głównie na białku, białkach roślinnych, suplemencie energetycznym oraz wegańskim proszku warzywnym, który dostarcza potrzebnych składników odżywczych.

W teamie obok Arnolda są też inne wielkie gwiazdy: Cindy Crawford, Lindsey Vonn oraz James Lebron, czy ta ekipa zdoła stworzyć idealną markę odnowy biologicznej i suplementów ?

Piszcie co sądzicie o całym projekcie ?

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

 

Ocena: 5/5 | Głosów: 4

2 thoughts on “Reklama nowej firmy „Ladder” Arnolda Schwarzeneggera jest MOC !

  1. w sumie nigdy nie myślałem o takim rozwoju kariery, aczkolwiek z jego nazwiskiem myślę, że namisza na rynku supli ! 😮

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *