Zawody: MŚ kulturystyka i fitness – Tarragona Hiszpania 2018

mistrzostwa świata kulturystyka i fitness tarragona 2018Zbliżamy się do końca sezonu w 2018 roku, nie może więc zabraknąć jednych z największych mistrzostw IFBB, Mistrzostwa Świata kulturystyka i fitness, weteranów i juniorów, które odbędą się w historycznym mieście Tarragona w Hiszpanii. 

Zawody odbędą się 7-10 Grudnia 2018 roku, Tarragona to średniej wielkości miasto we wschodniej Hiszpanii, położone nad Morzem Śródziemnym, liczące około 130 tysięcy mieszkańców. Temperatura panująca w Grudniu to około 15 stopni, strefa czasowa GMT / UTC +1

Miejscem zawodów będzie Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Tarragona. Eliminacje do tych zawodów, odbywały się 20-21 Października, podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów Gorzów Wielkopolski. Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, poinformował, że wszyscy zawodnicy, biorący udział w eliminacjach, mają prawo do startu na MŚ.

Tarragona Hiszpania 2018
Piękna Tarragona – Hiszpania

Kategorie w których zaprezentują się zawodnicy to:

Kulturystyka mężczyzn, kulturystyka klasyczna mężczyzn, męska sylwetka, Classic Physique, Bikini Fitness, Bodyfitness kobiet, kobieca sylwetka, bikini wellness kobiet.

Wyniki: MŚ kulturystyka i fitness Tarragona 2018 12 medali Polaków

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *