Kulturystyka 2016 dwie istotne zmiany

Arnold Classic 2016 Barcelona + zmiana ocen IFBB

kulturystyka arnold classic hiszpaniaKulturystyka w 2016 roku przynosi kolejne zmiany, pierwsza z nich to zmiana lokalizacji zawodów Arnold Classic z Madrytu na Barcelonę. Wszyscy którzy 23 Września 2016 wybierają się do Hiszpanii na zawody koniecznie muszą zmienić swój punkt docelowy w nawigacjach.

Dodatkowo nie zapomnijcie że Arnold Cassic 2016 odbędzie się jeszcze w Australii – 18 marca, Brazylii – 1 kwietnia, Afryce – 27 Maj, Azji – 20 Sierpnia oraz w Europie – 24 Września.

Drugą bardziej ważną zmianą jest system oceniania sędziów przez federację IFBB, w kartach punktowych pojawi się nowa trzecia kolumna, która będzie dotyczyła układu dowolnego zawodnika co oznacza że będzie on również brany pod uwagę w ogólnej punktacji. Jak do tej pory na kartach sędziowskich widniały jedynie kolumny – prejudging i finały.

Zjedź niżej i zobacz zdjęcie Arnolda podczas narady, przypominamy również o zbliżających się zawodach Levrone Pro Classic, które odbywają się już 27 Lutego w Gdańsku, już dziś serdecznie zapraszamy !

Arnold Classic 2016 Barcelona – plakat

arnold classic barcelona

Zdjęcie Arnolda z narady IFBB

arnold w barcelonie

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz