Fame MMA 8 wyniki – kulturysta Piotr Piechowiak pokonał Szeligę poprzez duszenie, skandal z Najmanem!

Piotr Piechowiak vs Piotr Szeliga fame mma 8

Prawdziwa sensacja podczas gali FAME MMA 8, kulturysta Piotr Piechowiak pokonał Piotra Szeligę poprzez duszenie zza pleców w trzeciej rundzie w „walce gigantów”.

Niewielką przewagę u bukmacherów w tym starciu miał były hokeista Piotr Szeliga, na jego zwycięstwo kurs wynosił 1,7. Kurs na Piechowiaka wynosił 1,9. Każdy z nich wygrał ostatnią ze swoich walk. „Szeli” wygrał z młodszym z braci Pudzianowskich, „Bestia” zaś pokonał Marcina Najmana.

Przebieg walki Piechowiak vs Szeliga

Piotr Szeliga do walki wyszedł w masce Salvadora Dalego, w takiej w której występowali aktorzy ze znanego serialu na Netflixie „Dom z Papieru”. Piechowiak ograniczył się jedynie do utworu muzycznego, który sam skomponował.

Od samego początku zawodnicy zaczęli wymieniać ciosy, na około minutę przed końcem pierwszej rundy Piotr Piechowiak pokusił się o obalenie Szeligi, co zakończyło się powodzeniem.

Doszło do drugiej rundy, czego nikt się nie spodziewał, Piechowiak powiększał swoją przewagę, Szeliga wyraźnie osłabł. Dominacja „Bestii” przybierała na sile, dodatkowo Szelidze odjęto punkt za nieregulaminowe przytrzymywanie siatki!

W ostatniej trzeciej rundzie Piotr Piechowiak zaskoczył wszystkich! Bestia dopiął duszenie zza pleców, Szeliga nie miał wyjścia musiał się poddać. To prawdziwa sensacja, Piechowiak rośnie na gwiazdę Fame MMA, czyżby szykowała się walka z Popkiem?

Wyniki gali Fame MMA 8

  • Kacper „Blonsky” Błoński pokonał Marcina Dubiela przez jednogłośną decyzję sędziów (29-27, 29-27, 29-28).
  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński pokonał Marcina „El Testosterona” Najmana przez dyskwalifikację za niesportowe zachowanie w 1 rundzie walki w małych rękawicach
  • Filip „Filipek” Marcinek pokonał Michała „Sobotę” Sobolewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów.
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka pokonał Amadeusza „Ferrariego” Roślika przez jednogłośną decyzję sędziów w walce na zasadach K-1.
  • Gabriel „Arab” Al-Sulwi pokonał Pawła „Tyboriego” Tyburskiego przez jednogłośną decyzję sędziów (30-26, 30-26, 30-26).
  • Piotr „Bestia” Piechowiak pokonał Piotr „Szelego” Szeligę przez duszenie zza pleców w 3 rundzie.
  • Kamila „Zusje” Smogulecka pokonała Dagmarę Szewczyk przez TKO w 1 rundzie.
  • Patryk „Mortalcio” Baran pokonał Mariusza „Hejtera” Słońskiego przez duszenie zza pleców w 3 rundzie
  • Alan „Alanik” Kwieciński pokonał Piotra Pająka przez jednogłośną decyzję sędziów (28-26, 28-26, 28-26) w walce na zasadach K-1
  • Gamou Fall pokonał Macieja „Szewca” Szewczyka przez poddanie duszenie zza pleców w 2 rundzie.

Podczas gali FAME MMA 8 doszło do skandalu. Zdyskwalifikowano Marcina Najmana, który zachował się w niesportowy sposób. Obalił rywala następnie go kopnął. (walka rozgrywała się na zasadach boksu…) Po tym zajściu Don Kasjo doznał kontuzji. Oto komentarz FAME MMA!

Cały Świat sportu nie pozostawia suchej nitki na Marcinie Najmanie, to skandal, zachował się jak tchórz, powinien odejść z MMA…

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz