KSW 47 Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kołecki hitowa walka

Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kołecki KSW 47Bardzo ciekawa walka czeka nas podczas gali KSW 47, Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kołecki.

Pudzian to 5-cio krotny mistrz Świata Strongman, Kołecki zdobył złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów (2008 rok). 

Warunki fizyczne zawodników, jeżeli chodzi o wzrost są porównywalne, około 185 centymetrów, waga zdecydowanie na korzyść Pudziana, który waży około 116 kilogramów, Szymon zaś jedynie 94.

Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kołecki

Szymon Kołecki, posiada dość ciekawy rekord (6-1) w tym 6 walk wygranych przez K.O w pierwszej rundzie. Szymon przegrał swoją ostatnią walkę, podczas gali Babilon MMA 5 z Michałem Bobrowskim.

Ostatnią  ze swoich walk, przegrał również Mariusz Pudzianowski (12-6, 5 K.O, 2 SUB), Pudzian został pokonany w 1:51 minucie walki poprzez kimurę, założoną przez Karola Bedorfa, na gali KSW 44 – The Game.

Gala KSW 47, odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi już 23 Marca 2019 roku, pozostałe karty zawodników, nie zostały jeszcze odsłonięte.

Pudzianowski vs Kołecki pierwsza zapowiedź KSW 47

36 letni Szymon Kołecki podczas tej gali, zadebiutuje w KSW, Pudzianowski występuje już od 12 edycji KSW.

Pudzianowski zwyciężał m.in. z Popkiem, Butterbeanem, Rollesem Gracie, Jayem Silva, Tyberiuszem Kowalczykiem, Bobem Sappem, Thompsonem oraz innym z Olimpijczyków – judoką Pawłem Nastulą.

Czy Pudzianowski do swojej kolekcji zwycięstw dołączy kolejnego olimpijczyka, jeżeli patrzeć na warunki fizyczne oraz doświadczenie wszystko na to wskazuje, jednakże jak zawsze zweryfikuje oktagon…

Bardzo możliwe, że młodszy o 5 lat Szymon, pokaże starszemu koledze, gdzie znajdują się deski, czy również w pierwszej rundzie jak to ma w zwyczaju ?

Pudzian vs Kołecki face to face !

Wywiad z Szymonem Kołeckim – mmanews.pl

Piszcie swoje typy w komentarzach ! 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Jedna odpowiedź w temacie “KSW 47 Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kołecki hitowa walka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *